TCL jeszcze większe dzięki 98-calowemu telewizorowi QLED za mniej niż 8000 USD na targach CES 2022

Nowy 98-calowy telewizor Google TV firmy TCL.

TCL

Ta historia jest częścią tychCNET zawiera najnowsze informacje na temat najbardziej niesamowitej technologii, która pojawi się wkrótce.

TCL będzie się rozwijać w 2021 r. z Seria XL 85-calowych telewizorów Roku. w WPG 2022 Firma ponownie podniosła stawkę, wprowadzając nowy 98-calowy telewizor zasilany przez Google TV.

Ten wybór platformy Google sprawia, że ​​nowy telewizor QLED o nazwie 98R754 to odejście od poprzednich telewizorów z kolekcji XL z oprogramowaniem Roku. TCL twierdzi, że telewizor Jumbo 4K jest już dostępny w „popularnych sklepach” jak amazonka Zacznie się od „poniżej 8000 USD”.

Chociaż jest to wysoka cena, w rzeczywistości może być stosunkowo przystępna cenowo dla rozmiaru ekranu. Jak zauważa ekspert CNET TV David Katzmayr, konkurent Samsunga QN90A Wchodzi 98 cali za 15 000 $. Jednak ci, którzy chcą możliwie największego obrazu, lepiej postawiliby na projektor, który może wyświetlać obraz o przekątnej nawet 98 cali, który oferuje ten telewizor w znacznie niższej cenie. Nasz ulubiony projektor za te pieniądze Kosztuje 700 dolarów.

Jeśli chodzi o porty i funkcje, oprócz oprogramowania Google, nowa seria QLED będzie zawierać cztery porty HDMI, z których dwa obsługują 4K przy 120 Hz (chociaż tylko jeden z nich współpracuje z eARC/ARC w celu podłączenia do wzmacniacza lub modułu AV) . Dostępne są również dwa porty USB-A 5 V, a także gniazdo kabla koncentrycznego/anteny, port Ethernet oraz złącza wejścia AV, słuchawek i dźwięku optycznego.

Obsługiwane są Dolby Vision i Dolby Atmos, podobnie jak funkcje, takie jak zmienna częstotliwość odświeżania i automatyczny tryb gry.

TCL Zupełnie nowe, ultracienkie telewizory 85-caloweOgłoszony również we wtorek, oferuje małe podświetlenie LED w mniejszym rozmiarze, ale prawdopodobnie będzie kosztować znacznie więcej.

READ  Najlepszy iPad Apple dla każdego typu osoby i budżetu

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top