Taya Valkyrie oficjalnie została wolnym agentem

Źródło obrazu: IMPACT Wrestling

Taja Walkiria Obecnie jest oficjalnie jedną z najważniejszych wolnych agentek w zapasach kobiet. Valkyrie drażniła się ze swoją darmową agencją 12/3, zanim stała się oficjalna dzisiaj. Valkyrie podzieliła się ze światem e-mailem z rezerwacją i już ma pojawić się na imprezie Nation Extreme Wrestling 25 lutego 2022 r., a także na pokazie Prestige Wrestling 20 lutego w Portland w stanie Oregon.

Valkyrie była jedną z kilku wydanych przez WWE 4 listopada. Valkyrie, nazwana Franky Monet w WWE, była pod kontraktem NXT, który zwykle zawiera 30-dniową klauzulę o zakazie konkurencji, a nie typową 90-dniową główną listę. przedmiot. Od czasu jej wydania Valkyrie głośno mówiła o kierunku WWE dla masowych wydań, zwłaszcza gdy jej mąż John Morrison został zwolniony 18 listopada.

Przestań wspierać firmę, która nie szanuje ich talentów. Kochasz pro wrestling i wydajesz pieniądze na setki innych alternatyw. Jest to błąd. Z etycznego punktu widzenia, jako właściciel firmy nie dbają o nas. talent lub fani.

POWIĄZANE: Frankie Monet komentuje wersję WWE: „Nie poszło zgodnie z planem”

READ  Spoiler Days Of Our Lives: Cotygodniowy podgląd 22 listopada – Doug ujawnia Marlenę – Paulina przebrana za Chanel

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top