Targi Oliver Bjorkstrand, że przenoszenie miejsca na okładkę jest niemożliwe

Kanadyjczycy z Montrealu nie są w godnej pozazdroszczenia sytuacji, jeśli chodzi o limity wynagrodzeń w NHL. W tej chwili wybrano kilka drużyn, w tym 32. satelitę.

Chociaż Habs może być naciskany, aby wcisnąć się pod limit pensji bez handlowania nikim w przyszłym sezonie, będzie naprawdę ciasno. Musieliby użyć 22-osobowego harmonogramu zamiast maksymalnego dozwolonego dla 23-osobowego harmonogramu i prawdopodobnie obciążali weterana takiego jak Paul Byron w górę iw dół w dni wolne, aby zaoszczędzić trochę dolców od pensji.

To nie jest idealne, zwłaszcza gdy gracz taki jak Juraj Slafkovsky może w przyszłym sezonie zarobić 2,85 miliona dolarów premii. Jeśli tych premii nie da się zmieścić w bieżącym limicie, zostaną one przeniesione i zastosowane w limicie z następnego roku, zmniejszając kwotę, jaką zespół może wydać w latach 2023-24.

Kanadyjczycy wciąż nie wiedzą, czy Carrie Price zagra w przyszłym sezonie, ale jeśli to zrobi, woleliby zrezygnować z kontraktu, który wymaga kilku milionów dolarów. To przynajmniej dałoby im dużo miejsca na umieszczenie 23 graczy na liście.

Jednak ostatnie transakcje pokazały, że przeniesienie osłony tego lata jest prawie niemożliwe. Najnowszym przykładem było przeniesienie Olivera Björkstranda z Columbus Blue Jackets do Seattle Kraken.

Björkstrand to prawy skrzydłowy, który w zeszłym sezonie strzelił 28 bramek i 57 punktów w 80 meczach dla Niebieskich Kurtek. Ma 27 lat i ma na swoim koncie prawie 400 meczów NHL. Podpisał kontrakt na kolejne cztery lata za 5,4 miliona dolarów, ale to całkiem rozsądny kontrakt dla zawodnika z jego umiejętnościami i wiekiem.

Był wymieniany w trzeciej i czwartej rundzie draftu. Zasadniczo dano mu miejsce na pokrycie. Był wymieniany nieco częściej niż Travis Hammonic i Travis Dermot, którzy nie byli nawet regularnymi graczami w drużynie. Handlował trochę więcej niż Nick Deslaurier i Ryan Reeves, którzy są twardzi i czasami walczą i to wszystko.

READ  Dane z misji Gaia Europejskiej Agencji Kosmicznej ujawniają przyszłość i przeszłość naszego słońca

Cap Space stał się towarem, ponieważ utalentowany, legalny skrzydłowy z pierwszej szóstki, który może strzelić 30 goli w przyszłym sezonie, podpisał kontrakt za mniej niż 5,5 miliona dolarów na kolejne cztery sezony i ma zaledwie 27 lat, wart tyle co czwarta passa skrzydłowy może Walczyć, ale nie ma wielkiego przeboju.

To jest szalone. Oznacza to również, że Kanadyjczycy nie mają szans na handel z graczem takim jak Mike Hoffman, Joel Jeremiah czy nawet Jonathan Drouin. Zajmują za dużo miejsca i nikt nie chce tego w tej chwili zajmować.

Armia została podpisana na kolejne trzy lata, a Hoffmannowi nie zostało nic w kontrakcie. W tym momencie Kanadyjczycy utknęli z nimi, bez względu na to, jak bardzo chcą wyjść ze skrzydeł weterana.

Chcesz usłyszeć swój głos? Dołącz do zwycięskiego zespołu nawyków!

Napisz do nas!

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top