Tamina o tym, dlaczego się rozbiła, kiedy The Rock dostał dom

Tamina o tym, dlaczego się rozbiła, kiedy The Rock dostał dom

Ostatnio w mediach społecznościowych pojawiło się wideo legendy WWE, The Rock, Kupno nowego domu dla Taminy. Zrozumiałe jest, że była mistrzyni tag teamu kobiet była w filmie wzruszona, kiedy po raz pierwszy weszła.

Podczas niedawnego występu w „Out Of Character with Ryan Satin” Tamina wyjaśniła, że ​​uważa ten dom za piękny, ale to osobisty akcent w pokazywaniu jej dzieci sprawia, że ​​jest to emocjonalne. Tmina jest matką dwóch córek i wyjaśniła, że ​​„moje dzieci są moją prawdziwą miłością”.

„Wiesz, kiedy jesteś zmęczony i musisz wstać, musisz schudnąć, musisz ćwiczyć trzy razy, aby upewnić się, że jesteś w najlepszej formie… aby być tą gwiazdą, jesteś zmęczony , wstajesz o piątej rano tylko po to, by jeździć na maszynie cardio przez 45 minut – powiedziała. „… to trudne. Czasami chcesz rzucić palenie, czasami chcesz przestać, a czasami nie chcesz wstawać o 5 rano każdego ranka tylko po to, aby użyć tego urządzenia cardio.”

Każdy szuka motywacji w różnych miejscach, ale to ona Dzwoni do swojego trenera Powiedział do niej: „Wszystko, co musisz tam siedzieć i myśleć, to to, co sprawi, że będziesz chciał wstać, co sprawi, że będziesz chciał dalej ciężko pracować?”

„Za każdym razem, gdy wariuję, bracie, i nie żartuję z tobą – za każdym razem, gdy chciałem przestać, wciąż miałem pięć zestawów do wykonania lub wciąż miałem pięć powtórzeń do wykonania, byłem wyczerpany „Byłam zmęczona” – powiedziała. „Ale wtedy wszystko, o czym myślisz, to moje dzieci i nie żartuję z tobą, po prostu zacznę i odejdę”.

Tamina była emocjonalnie przytłoczona teledyskiem The Rocka, szczególnie gdy zobaczyła zdjęcia swoich dzieci, które jej dał, i wyznała: „dlatego złamałam się tak, jak zrobiłam, bo byłam bardzo wdzięczna, a to było miejsce miłości”. cieszy się.

READ  Taylor Swift: Ochroniarz, który stał się wirusowy podczas występu piosenkarza, został później zwolniony

„To dom miłości i dlatego widzę moje dzieci na ścianie. Do diabła tak, dlatego robię to, co robię” – powiedziała. „Robię to dla mojej rodziny i robię to z miłości do rozrywki. Kocham to, co robię. Jeśli tego nie zrobię, nie zrobię tego.”

Jeśli użyjesz jakichkolwiek cytatów z tego artykułu, przekaż „Out Of Character with Ryan Satin” z ah/t Wrestling Inc. do kopiowania.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *