Tak będą wyglądać nowe ankiety grupowe WhatsApp

Źródło: Łukasz Filipowicz / iMore

WhatsApp testuje teraz możliwość przeprowadzania ankiet za pośrednictwem czatów grupowych, jednocześnie dostarczając więcej informacji o nadchodzącej funkcji. Po raz pierwszy mamy zrzut ekranu przedstawiający, jak będą wyglądać nowe ankiety po umieszczeniu w czacie grupowym.

Nowa WhatsApp Ta funkcja jest nadal aktywnie rozwijana, ale jest to pierwszy raz, kiedy obserwatorzy wersji beta mają WABetaInformacja Udało mi się podzielić, jak będzie wyglądał nowy interfejs ankiety. Jak można się spodziewać, użytkownicy WhatsApp będą mogli wybrać preferowaną opcję i zagłosować, a wynik zostanie udostępniony wszystkim członkom grupy.

Jak widać na tym zrzucie ekranu, w końcu wykryliśmy interfejs podczas przesyłania ankiety. Jeśli jeszcze nie głosowałeś w ankiecie, możesz wybrać opcję głosowania. Gdy naciśniesz „Głosuj”, wybrana opcja zostanie udostępniona innym uczestnikom grupy. Pamiętaj, że ankiety grupowe, ich wybory i Twoja odpowiedź są szyfrowane od końca do końca, więc nikt nie może zobaczyć treści ankiety, nawet WhatsApp.

Jak zauważa raport, ankiety – i odpowiedzi – są szyfrowane od końca do końca, dzięki czemu nikt nie może przechwycić ich treści.

Chociaż najnowsza wersja beta WhatsApp zawiera najbardziej kompletną jak dotąd wersję nowej funkcji ankiety, nadal jest ona niekompletna. Nie mamy harmonogramu, kiedy funkcja zostanie wprowadzona w wersji WhatsApp, która jest w Sklep z aplikacjamiAle mam nadzieję, że nie potrwa to zbyt długo. Możliwość wypełnienia ankiety w grupie WhatsApp może być świetnym dodatkiem – tylko po to, aby rodziny mogły łatwiej zdecydować, co zjeść na obiad!

WhatsApp jest jednym z Najlepszy iPhone Aplikacje dla osób, które muszą komunikować się z użytkownikami Androida i mogą być Pobrano z App Store Darmowe Teraz.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top