Taika Waititi chce, aby jego gwiezdne wojny skupiły się na nowych postaciach

Taika Waititi

obrazek: Gareth Cattermole (Obrazy Getty)

Chociaż Kathleen Kennedy to potwierdziła Gwiezdne Wojny Film Taika Waititi (Thor: Miłość i grzmotkrólik jojoIdąc dalej, nie wspomniałeś o żadnej z historii, postaci, ani nawet osi czasu, w której zostanie osadzona. już teraz , Czekaj Sam powiedział w wywiadzie dla łącznie filmże „chciałby wziąć coś nowego i stworzyć nowe postacie i poszerzyć świat, w przeciwnym razie tak by to wyglądało bardzo mała historia. „

Kennedy wcześniej stwierdził (znowu, aby łącznie film) W ekskluzywnym wywiadzie podczas Świętowanie Gwiezdnych Wojen Że istnieje potrzeba „stworzenia zupełnie nowej historii”. Po ostatniej trylogii i przedłużonej więzi między rodziną Palpatine a Skywalkerem (która zdominowała świat Gwiezdne Wojny Jak jesteśmy teraz w lepszej części stulecia), Zgadzam się. Chociaż głęboka wiedza jest cudowną inspiracją i niewątpliwie zapewni Disneyowi niekończącą się pożywkę do produkcji 3-4 seriali telewizyjnych rocznie przez następne dwie dekady, Jestem gotowy, aby iść dalej.

Waititi był najbardziej znany z przyjmowania dodatków i ich rewitalizacji. tak bardzo jak kocham wółPrzyznam nawet, że pierwsze dwa filmy były… dobre. Ale Wynajem motocykli To była naprawdę świetna zabawa, wprowadzając nowe postacie, w tym niektóre z ulubionych postaci Waititi, Aotearoa (cześć, Rachel House, kocham cię) i wreszcie wprowadzając więcej niż trzy kolory do filmu Marvela. Osobiście to zasugerowałbym Vico Ortizktóry pojawił się u boku Waititi w queerowej komedii romantycznej, Nasza wiedza oznacza śmierć, żeby dostać przesłuchanie do jakiejś roli Jedi. Są ogromne Gwiezdne Wojny Kujon, zrobiłby z niego bardzo geja, a oni mają ponad 8-letnie doświadczenie w szermierce. Po prostu wiesz, jeśli czytasz to Waititi… pomyśl o tym. Świat jest gotowy na queer Gwiezdne Wojny Znaki, a nie te, które można edytować w celu kontroli międzynarodowej. W tej chwili ten który To będzie coś nowego.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych podziwiać A Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom A Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  Justin Timberlake odpowiada na Lance Bass Shade na TikTok

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top