Szybka reakcja: Raptors 113, Kings 95

B-

S. Barnesa38 minut, 7 punktów, 6 powtórzeń, 10 ast, 2 stl, 3-8 fg, 0-2 3 fg, 1-2 foot, 0 czarnych, 1 do, 22 +/-

Scotty przez całą noc odnajdywał swoich kolegów z drużyny, dziś wieczorem jeden z najsilniejszych występów w obronie Scotty’ego, pierwszy mecz bez podwójnego punktu w jednym punkcie, ale wpłynął na grę na inne sposoby.

b +

O. Anunob31 minut, 11 punktów, 3 REB, 2 AST, 2 STL, 4-9 FG, 3-6 3FG, 0-0 FT, 1 CZK, 1 TO, 24 +/-

Solidna strzelanina dla OG, który naprawdę był w stanie wpłynąć na tę grę defensywnie, będąc zagrożeniem w farbie, zrobił kilka świetnych rzeczy przeciwko Sabonisowi.

+

P. Siakam35 minut, 26 punktów, 11 REB, 7 AST, 2 STL, 11-24 FG, 2-8 3FG, 2-2 FT, 2 BLK, 1 TO, 15 +/-

cudowna noc. Pascal, jego obrona była tak imponująca, że ​​wykonał wiele pracy z Sacramento przez Sabonis, bił kolegów z drużyny przez całą noc, oczyścił trofeum i utrzymywał presję do późnych godzin, strzelając gole.

B

Trent Jr.36 minut, 16 punktów, 5 REB, 3 AST, 1 STL, 7-15 FG, 2-6 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 1 TO, 13 +/-

Strzał Gary’ego zeszłej nocy nie był całkowicie trafiony, ale udało mu się założyć parę i miał dobry wygląd w przejściu.

b +

F. Van Vleet38 minut, 17 punktów, 4 REB, 5 AST, 4 STL, 7-16 FG, 2-9 3FG, 1-1 Ft, 2 BLK, 2 TO, 20 +/-

Fred nie uderzał dziś dobrze piłką, ale i tak miał na koncie 17 przechwytów, a dziś wieczorem zanotował 4 przechwyty, co jest świadectwem wpływu, jaki wywarł na tę końcówkę dzisiejszego wieczoru.

a

P. achiwa28 minut, 19 punktów, 5 RIB, 0 AST, 0 STL, 9-12 FG, 1-3 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 3 TO, 3 +/-

READ  Chael Sonnen przedstawia małą informację na temat dobrego samopoczucia Colby'ego Covingtona: „Niedobrze”

Wspaniała noc z obu stron dla Precious, naprawdę imponująca w defensywie, miała kilka świetnych zakończeń jako rolka i uznany świadek.

a

Jima Bouchera22 minuty, 16 punktów, 6 RIB, 0 AST, 1 STL, 7-11 FG, 2-4 3FG, 0-0 FT, 3 BLK, 0 TO, -3 +/-

Wspaniała iskierka z ławki i dająca się odczuć jego obecność na krawędzi po obu końcach parkietu, wielka energia dzisiejszego wieczoru.

c

J. Hernangomez12 minut, 1 PUNKT, 1 REB, 1 AST, 0 STL, 0-2 FG, 0-2 3FG, 1-2 FT, 0 BLK, 0 TO, -4 +/-

To naprawdę nie wyróżniało się dziś wieczorem.

a

nick pielęgniarka

Świetny plan gry dla Sacramento, Sabonis nigdy się nie poddaje, świetne minuty dla Precious i Bouchera.