Szybka reakcja, Raptors 106, Suns 114

a-

S. Barnesa36 minut, 16 punktów, 7 REB, 5 AST, 2 STL, 6-14 FG, 0-4 3FG, 4-4 FT, 1 BLK, 4 TO, -8 +/-

Chociaż liczby nie są dziś korzystne dla Scotty’ego, nie opowiadają całej historii. Wyglądał wręcz dominująco w drugiej połowie po trudnych pierwszych dwóch kwartach. Polega trochę na trzech piłkach w szybkości, z jaką je uderza, ale nadal wykazuje zdolność do przejmowania kontroli, gdy jest to konieczne.

B

P. Siakam38 minut, 19 punktów, 3 REB, 1 AST, 0 STL, 7-17 FG, 1-4 3FG, 4-4 FT, 0 BLK, 3 TO, 1 +/-

Problem z wczesnymi błędami ograniczał wiele z tego, co Pascal mógł zrobić dziś wieczorem i wszędzie miał problem ze znalezieniem rytmu. Z pewnością nie pomaga to, że budzi on tak duże zainteresowanie ze strony obrony; To nie był jego wieczór.

b +

P. achiwa34 minuty, 11 punktów, 12 REB, 1 AST, 1 STL, 5-9 FG, 0-1 3FG, 1-2 FT, 1 CZK, 1 TO, -6 +/-

Al-Sahim kontynuuje błyskotliwe momenty czystej koszykarskiej błyskotliwości, którym towarzyszą próby i udręki młodego gracza ligowego, który wciąż dostosowuje się do poziomu pro. Po tym, jak wcześnie spudłował trzy, grał wyjątkowo nieśmiało w ataku i straciliśmy wygląd, do którego wszyscy przywykliśmy oglądać cenny atak ze skupieniem. Jest po prostu zbyt utalentowany, by kilka błędów wytrąciło go z rytmu.

a-

Trent Jr.37 minut, 21 punktów, 3 REB, 1 AST, 1 STL, 8-19 FG, 3-10 3FG, 2-2 FT, 0 BLK, 0 TO, -4 +/-

Trent nadal imponował i prosperował przeciwko obronie, która zdawała się sprawiać tylko kłopoty innym Raptorom. Bardzo dobrze poradził sobie również z Chrisem Paulem w defensywie.

a

F. Van Vleet39 minut, 24 punkty, 4 REB, 9 AST, 1 STL, 9-19 FG, 2-8 3FG, 4-5 FT, 1 BLK, 3 TO, 0 +/-

READ  Być może dżin wyszedł z butelki, ale bekhend Federera wciąż żyje

Poza Michaelem Bridgesem Fred wyglądał dziś na najlepszego gracza na boisku. Jego kopanie piłki było kluczowe dla utrzymania drużyny blisko siebie, gdy wczesne błędy prawie ją odebrały.

B-

Jima Bouchera25 minut, 5 punktów, 11 REB, 1 AST, 0 STL, 1-3 FG, 1-1 3FG, 2-2 FT, 1 BLK, 0 TO, -7 +/-

Byłoby miło zobaczyć bardziej ofensywną grę Bouchera w meczu, w którym Raptors desperacko szukali życia poza ławką, ale trudno krytykować Bouchera za całkowicie solidny występ.

B

Tae Young14 minut, 4 pkt, 2 REB, 0 AST, 3 STL, 2-3 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 2 TO, 0 +/-

Thad ma gwarancję, że uzyska kilka przejazdów ze straconym czasem OG i chociaż liczby tego nie pokażą, weteran był solidny w swoich minutach. 34-latek kilka razy uderzał w talię, goniąc za zbiórkami i zbiórkami i utrzymał swoją obronę.

dr

j. Hernangomez07 min, 0 punktów, 0 REB, 0 AST, 1 STL, 0-0 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, -8 +/-

Nie było to bynajmniej najlepsze przedłużenie Hiszpana. Wyglądał na kompletnego przegranego w defensywie i nie był w stanie wiele wnieść po drugiej stronie boiska.

c

Matka. korek07 min, 6 pkt, 2 REB, 1 AST, 0 STL, 2-5 FG, 2-5 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, -5 +/-

Kilka zagadkowych minut Flynna, który strzelił gola dopiero w czwartej kwarcie i oddał szybkie strzały. Myślę, że trudno narzekać na trafienia 2-5 na 3, ale z pewnością nie przyszły one łatwo.

Spółka

nick pielęgniarka

Nic naprawdę godnego uwagi od Nurse dziś wieczorem, poza tym, co można uznać za wątpliwą decyzję dotyczącą składu w czwartej kwarcie. Nie jestem jednak pewien, czy to uczciwe, biorąc pod uwagę możliwości, jakie ma obecnie.

READ  Chris Johnston: Mój nowy rozdział to najlepsze miejsce do opowiadania historii z NHL