Szybka reakcja: Raptors 105, Nets 114

b +

O. Anunob38 minut, 21 punktów, 6 RIB, 1 AST, 2 STL, 8-16 FG, 0-2 3FG, 5-7 Ft, 0 BLK, 0 do, -17 +/-

Pierwsza połowa jest trudna dla OG w ofensywie, ale otrzymał zadanie pilnowania Kevina Duranta, a to nigdy nie jest łatwe. Anunoby wykonał solidną robotę, ograniczając punktację KD, a jego atak przeszedł w drugiej połowie, ale nie zdobył potrójnej bramki przeciwko Brooklynowi po raz drugi z rzędu.

b +

P. Siakam32 minuty, 24 punkty, 7 REB, 4 AST, 1 STL, 7-15 FG, 1-2 3FG, 9-11 FT, 0 BLK, 0 TO, -5 +/-

Miał dobrą pierwszą połowę, ale wczesne wpadnięcie w faul naprawdę zaszkodziło Toronto. Potrzebujesz swojego MVP, a gra całkowicie wymknęła się spod kontroli z Siakamem na ławce z czterema faulami w pierwszej połowie. Spicy P wykonał świetną robotę, dochodząc do linii i wykonując większość swoich rzutów wolnych dzisiejszego wieczoru. To byłaby zupełnie inna gra, gdyby tylko udało mu się uniknąć fatalnego problemu.

c +

zły. Koloko23 minuty, 5 punktów, 9 RIB, 0 AST, 1 STL, 2-8 FG, 0-2 3FG, 1-1 FT, 1 BLK, 1 TO, -8 +/-

Koloko był świetny na tylnym lądowaniu i na szkle, ale musi być silniejszy ze swoimi punktami do krawędzi. Został zdyskwalifikowany za zagrania jeden po drugim w pierwszej kwarcie, co nie powinno mieć miejsca. Miał jednak imponujący występ, kończąc dwa dotknięcia przed osiągnięciem wysokiego poziomu w karierze.

B-

S. Barnesa37 minut, 17 punktów, 9 REB, 3 AST, 0 STL, 6-12 FG, 1-2 3FG, 4-7 FT, 0 BLK, 7 TO, -11 +/-

Najlepsza opcja ataku Toronto w pierwszej połowie, ale kolejna gra, w której Scotty miał wiele zwrotów akcji. To był jego najlepszy mecz od czasu powrotu po kontuzji, więc jest to jedna pozytywna rzecz, od której odchodzi w tym meczu.

READ  Bombers dokonali 25 końcowych cięć, w tym kanadyjski gracz Mark Leggio

c

F. Van Vleet41 minut, 10 pkt, 1 REB, 6 AST, 1 STL, 4-14 FG, 1-7 3FG, 1-2 FT, 0 BLK, 2 TO, -6 +/-

Ciężki mecz dla Steady’ego Freddy’ego, ponieważ nie mógł oddać swojego strzału w tej grze. Jego trójka wpadła późno w czwartej kwarcie i była za mała, za późno.

c +

Tae Young04 min, 2 punkty, 1 REB, 0 AST, 0 STL, 1-1 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 1 TO, -4 +/-

Zdegradowany z jednostki startowej, ale podobnie jak Boucher miał solidną pierwszą zmianę i to tylko dlatego, że wniósł energię od samego początku i nigdy później nie pojawił się na korcie.

c

Jima Bouchera19 minut, 5 pkt, 4 REB, 2 AST, 0 STL, 2-7 FG, 1-2 3FG, 0-0 FT, 1 CZK, 0 DO, 12 +/-

Boucher wywarł natychmiastowy wpływ, blokując przejście w grze, w której Raptors wyszli z bramki bez obrony. Poza tym dla Chrisa było to całkiem niezłe przedstawienie.

Trent Jr.26 minut, 16 punktów, 0 REB, 0 AST, 2 STL, 6-11 FG, 2-6 3FG, 2-2 FT, 0 BLK, 0 TO, -1 +/-

Kolejny raptor wkroczył do gry z energią, natychmiast wywołując rabunkowy obrót. Również inny bardzo późny przypadek, jego trzypunktowe padł późno w czwartej rundzie.

B-

J. Hernangomez16 min, 3 pkt, 6 żeber, 0 AST, 0 STL, 1-2 FG, 1-1 3FG, 0-0 Ft, 0 BLK, 2 TO, -4 +/-

Hernangomez ostatnio gra świetną piłkę i wygląda na to, że jego hat-trick w końcu się udał. Wielki wysiłek Juancho na szkle w tym przypadku.

c +

K. Brzoza04 minuty, 2 punkty, 0 REB, 0 AST, 0 STL, 1-1 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, -1 +/-

Kolejna typowa noc, w której Birch wykonuje brudną robotę dla Toronto. Nie ogłuszy nikogo w polu karnym i nie jest powodem dzisiejszej porażki Raptors.

READ  Palce, Kane odnosi się do tego, co wie o skandalu na tle seksualnym Blackhawks

B-

nick pielęgniarka

Trudno obwiniać trenera, gdy zawodnicy nie rywalizują tak, jak zwykle, ale miło było zobaczyć Malachiego Flynna, gdy Raptors mogli wykorzystać jego rzut za trzy punkty. Również bardzo dziwna decyzja o pochowaniu Thaddeusa Younga, kiedy przez ostatnie dwa tygodnie był gwiazdą.