Szybka reakcja: Knicks 112, Raptors 108

B

O. Anunob40 min, 13 pkt, 9 powtórzeń, 2 ast, 3 stl, 6-12 pf, 1-4 3 pf, 0-1 stopa, 0 s, 0 do, 5 +/-

OG zagrał naprawdę świetną obronę na Juliusie Randle’u po pierwszej kwarcie, w której eksplodował za 20 punktów, naprawdę nękał Randle’a i nie wypuścił go z wygodnych swetrów, co było dużym powodem, dla którego Toronto jest w stanie wygrać tę grę OG kontynuował strzelać Strzał był poniżej normy, ale jego cięcie było dzisiaj dobre i miał na sobie sweter ze średniej półki.

B-

S Barnes36 min 7 pkt 6 ściągacz 5 ast 1 oczko 2-10 p. 0-0 3 p. 3-4 stopa 1 czarny 1 do -8 +/-

Scotty grał dziś naprawdę dobrze, bardzo dobrze operował piłką i znów był znacznie lepszy w defensywie niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni, wziął kilka nierozsądnych skoków, ale poza tym miał solidną grę.

c +

P. Siakam40 min, 18 punktów, 13 powtórzeń, 5 ast, 0 stl, 4-14 fg, 1-4 3 pg, 9-11 ft, 0 czarnych, 5 do, 1 +/-

Kolejna ciężka noc Pascala, który wydawał się zirytowany tymi wszystkimi ciałami, które rzucił w niego Knicks. Pascal grał dobrze w obronie i był bardzo potrzebnym trofeum, ale gole, których potrzebowali, nie były dziś tak dobre, jak powinny.

+

Trent Jr.42 minuty, 27 punktów, 2 REB, 1 AST, 1 STL, 8-16 FG, 4-8 3FG, 7-8 FT, 0 BLK, 0 TO, 1 +/-

Kolejna świetna noc zdjęciowa Gary’ego, przyciągał wzrok i był naprawdę fajny z przejściem. Jego skok ze średniej odległości był również dobry i znów był bardzo dobry w sprzęgle.

+

F. Van Vleet41 minut, 28 punktów, 8 REB, 7 AST, 2 STL, 9-21 FG, 3-9 3FG, 7-9 FT, 1 BLK, 1 TO, 10 +/-

Fred grał dziś dobrze na obu końcach, czasami sprawiał Bronsonowi wiele kłopotów, a także był świetny w dotarciu do krawędzi dzisiejszego wieczoru. Miał kilka świetnych wykończeń, a także znalazł się na linii rzutów wolnych, aby dodać do swojego wyniku.

READ  Miami Dolphins vs Atlanta Falcons 10/24/21 NFL Typy i prognozy » Sports Chat Venue

B

zły. Koloko13 minut, 4 punkty, 3 REB, 0 AST, 0 STL, 2-2 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 1 BLK, 0 TO, -8 +/-

Kilka jasnych punktów w obronie od CK dziś wieczorem, miał kilka fajnych zagrań w selekcji i dryblingu w obronie, a także dobrze radził sobie ze swoimi okazjami do zdobycia bramki.

b +

Jima Bouchera15 minut, 9 punktów, 3 REB, 0 AST, 0 STL, 3-5 FG, 1-3 3FG, 2-2 FT, 0 BLK, 0 TO, -11 +/-

Niezła gra Bouchera dzisiejszego wieczoru, naprawdę świetny w przejściach i miał kilka łatwych spojrzeń, a on też walczył na szkle.

c-

P. Achiwa05 minut, 2 punkty, 1 REB, 1 AST, 0 STL, 1-3 FG, 0-1 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, -7 +/-

Precious nie grał dziś dobrze w defensywie i po prostu walczył w ofensywie, próbując znaleźć swoje miejsce.

Spółka

Matka. korek03 minuty, 0 punktów, 0 REB, 1 AST, 0 STL, 0-0 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, -9 +/-

Brakuje minut.

dr

Tae Young04 min, 0 pkt, 0 REB, 0 AST, 0 STL, 0-0 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, 4 +/-

Słaba praca defensywna na początku gry i wydaje się, że stracił sok w ofensywie.

Spółka

J. Dowtin Jr.01 min, 0 pkt, 1 REB, 0 AST, 0 STL, 0-0 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, 2 +/-

Tylko 1 minuta.

B

nick pielęgniarka

Nurse wypróbował kilku graczy z ławki, a kiedy to nie zadziałało, szybko ich wyciągnął, zawsze ponownie wystawiając starterów, gdy sprawy wymknęły się spod kontroli.