Szybka reakcja: Celtics 116, Raptors 110

B

O. Anunob42 min, 13 pkt, 5 powtórzeń, 0 ast, 3 stl, 6-14 pg, 1-5 3 pg, 0-0 ft, 1 szt., 5 do, -3 +/-

Kampania Defensywnego Gracza Roku trwa, a Anunobi szybko rozpoczyna obronę z przechwytami i blokami w pierwszej klatce. Przyzwoity występ w ofensywie, ale to nic w porównaniu z jego kilkoma ostatnimi meczami.

a-

P. Siakam39 min, 29 punktów, 8 RIB, 7 AST, 0 STL, 9-20 FG, 2-4 3 FG, 9-13 FG, 0 czarne, 2 do, -9 +/-

Siakam grał dobrze pod koniec pierwszej połowy, ale kiedy drużyna potrzebowała go najbardziej, wszedł do Raptors w trzeciej kwarcie, kiedy mieli problemy w ataku. Oczywiście to nie wystarczyło, ale Siakam zrobił wszystko, co mógł, aby utrzymać zespół na pokładzie.

c +

zły. Koloko22 minuty, 5 punktów, 3 REB, 2 AST, 0 STL, 1-1 FG, 0-0 3FG, 3-4 FT, 1 CZK, 1 TO, -7 +/-

Koloko był późnym dodatkiem do początkowej piątki, zastępując Trenta Jr. Pokazał dobre umiejętności rozgrywania dzięki dodatkowym podaniom na przyłożenie, które pod koniec drugiej kwarty dały Siakamowi trójkę. Również dobra gra na linii rzutów wolnych dla kogoś, kto zwykle ma tam problemy.

b +

S. Barnesa41 minut, 21 punktów, 7 RIB, 4 AST, 1 STL, 8-14 FG, 1-6 3FG, 4-6 FT, 1 BLK, 3 TO, -1 +/-

Barnes miał trudny start bardzo wcześnie w meczu, nie trafiając dwóch pierwszych rzutów wolnych, a później strzelając stratę. Ale potem osiedlił się i miał kolejną dobrą wycieczkę. Wygląda na to, że zeszłoroczny debiutant może odzyskać swój rytm.

c-

F. Van Vleet38 minut, 8 punktów, 7 REB, 3 AST, 0 STL, 3-14 FG, 1-6 3FG, 1-1 FT, 2 BLK, 1 TO, -12 +/-

To był kolejny powolny start dla VanVleeta, który ostatnio naprawdę miał problemy z oddaniem strzału, ale wszystko inne nie było takie złe. Stały Freddy może być świetnym rozgrywającym i solidną obroną dla ciebie, musi tylko odzyskać punktację. Jego jedyne trzy piłki padły pod koniec czwartej kwarty, a bohater z trzema piłkami w przejściu był totalnym zabójcą rozpędu.

READ  Rekiny GM Douga Wilsona są na tymczasowym zwolnieniu lekarskim

B

Tae Young16 minut, 6 pkt, 6 RIB, 2 AST, 0 STL, 2-6 FG, 2-2 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 1 TO, 0 +/-

Ławka przyszła dziś wieczorem, aby zagrać, ponieważ Young był trzecim i ostatnim członkiem, który otrzymał czas gry. Zarobił trzydzieści, rzadki, ale dobry widok i grał solidnie przez cały czas, gdy był poza grą.

b +

Jima Bouchera16min, 8 pkt, 9 REB, 0 AST, 0 STL, 3-6 FG, 0-2 3FG, 2-2 FT, 0 CZK, 0 TO, -2 +/-

Pierwsza zmiana produkcyjna, podczas której Boucher był na całym szkle. Był gotowy do gry, gdy tylko jego nazwisko zostało wywołane, a to było ogromne jak na zespół rezerwowy, który nie był najbardziej konsekwentny w tym roku.

a

Trent Jr.26 minut, 20 punktów, 1 REB, 1 AST, 2 STL, 7-10 FG, 3-3 3FG, 3-4 FT, 0 BLK, 0 TO, 4 +/-

Trent Jr. był na linii startu, dopóki Nick Nurse nie zmienił zdania 15 minut przed ostrzeżeniem. Mógł być profesjonalną pielęgniarką, która motywowała Trenta po jego zmaganiach w poprzednim meczu z Magic. Gary strzelił wspaniałe gole w czwartej kwarcie, ale to nie wystarczyło. Prowadził zespół rezerwowy w punktacji, który w jego nowej roli wydawał się iść do przodu.

c +

nick pielęgniarka

Czy pielęgniarka zrobiła to dzisiaj dobrze? Bardzo krótka rotacja z zaledwie ośmioma Raptorami widzącymi pole i późną zmianą w piątej jednostce startowej. Nick mógł dziś wieczorem rzucić podkręconą piłkę w Celtics, ale to był zamach i chybienie.