Szybka reakcja: Cavs 88, Raptors 100

b +

J. Hernangomez20 minut, 5 punktów, 6 REB, 0 AST, 0 STL, 2-3 FG, 1-1 3FG, 0-0 FT, 1 BLK, 0 TO, -1 +/-

Juancho grał bardzo dobrze i dzisiejszego wieczoru nadal odgrywa doskonałą rolę i jest po prostu świetnym tnącym. Nie popełniał też zbyt wielu błędów w obronie.

a

P. Siakam30 minut, 18 punktów, 11 REB, 5 AST, 0 STL, 7-14 FG, 1-3 3FG, 3-4 ft, 0 BLK, 2 TO, 5 +/-

Pascal wrócił, jakby nigdy nie odszedł i nie tęskniliśmy za nim, chłopcze. Rozpoczął grę serią ataków z góry na połowie kortu i w przejściach i od tego momentu wiedziałem, że będzie to dla niego dobra noc. Pascal naprawdę postawił sobie za cel zbieranie zbiórek w obronie, aby mógł przyspieszyć tempo i zdobyć łatwe punkty. Jego obecność ponownie stworzyła strzały dla kolegów z drużyny, gdy jego przywództwo wezwało pomoc. Jego środkowy dotyk wydawał się dziś tak dobry jak zawsze.

b +

Tae Young26 minut, 10 pkt, 7 REB, 3 AST, 0 STL, 4-7 FG, 0-0 3FG, 2-2 FT, 0 CZK, 1 DO, 13 +/-

Thad jest w zasadzie lepkim facetem, którego kochasz w swojej drużynie, i dzisiejszego wieczoru nie było inaczej. Szukał przełomów jako osi obrotu, a także walczył nisko, aby wyrwać się z opatentowanego haczyka. Pomóż w dziale zbiórek, a także daj Raptors dodatkowe szanse.

a

O. Anunob37 minut, 20 punktów, 1 REB, 2 AST, 1 STL, 8-13 FG, 4-6 3FG, 0-0 FT, 1 CZK, 0 DO, 16 +/-

OG znalazł doskonały sposób na przywrócenie Pascala Siakama do składu. Chociaż nie widzieliśmy tyle własnej kreatywności ze strony OG, jak widzieliśmy w ciągu ostatnich kilku tygodni, widzieliśmy, jak odgrywał rolę poza piłką i rozwijał się tam dzięki przekazom z Pascala, radził sobie dobrze przyczepa w okresie przejściowym. Zablokował także Donovana Mitchella na noc i zasadniczo uczynił go nieważnym podczas meczu.

READ  Wyniki UFC 288: Sterling kontra Cejudo

B

F. Van Vleet33 minuty, 13 punktów, 2 REB, 5 AST, 1 STL, 5-15 FG, 3-6 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 2 TO, 24 +/-

Fred generalnie ma dziś problemy z boiskiem, ale był bardzo agresywny w dotarciu do obręczy i wykorzystał tę agresję, aby znaleźć kolegów z drużyny po kilkukrotnym zaostrzeniu linii bazowej. Mogła wykonać lepszą robotę, pozostając przed Dariusem Garlandem, ale ogólnie pozytywny mecz Gary’ego.

B

S. Barnesa27 minut, 11 punktów, 4 REB, 5 AST, 1 STL, 5-12 FG, 1-4 3FG, 0-0 FT, 3 BLK, 2 TO, 12 +/-

Scotty zszedł z ławki po raz pierwszy w swojej karierze w sezonie zasadniczym i dobrze spisał się w roli rezerwowego. Był dziś naprawdę genialny jako rozgrywający, ponieważ bardzo przyspieszał tempo i schodził jak zwykle.

c

zły. Koloko07 min, 2 pkt, 1 REB, 0 AST, 0 STL, 0-0 FG, 0-0 3FG, 2-2 FT, 0 CZK, 0 DO, 1 +/-

Nie było dziś zbyt wiele czasu/okazji dla Koloko, nie miało to tak naprawdę wpływu na grę

c +

Trent Jr.26 minut, 14 punktów, 7 RIB, 1 AST, 1 STL, 4-9 FG, 2-5 3FG, 4-5 Ft, 0 BLK, 3 TO, 2 +/-

Zszedł dziś z ławki i był w stanie płynnie przystosować się do ataku. Dobrze uderzał piłkę i wykonał kilka dodatkowych podań, ogólnie solidny mecz dla Garry’ego

c

Jima Bouchera22 minuty, 5 punktów, 2 REB, 0 AST, 0 STL, 1-4 FG, 0-1 3FG, 3-4 FT, 0 BLK, 0 TO, 0 +/-

To nie był najlepszy mecz Bouchera dzisiaj i nie miał zbyt wielu okazji do zdobycia gola, doszedł do linii bramkowej i był solidny w obronie.

d +

K. Brzoza04 min, 0 pkt, 2 REB, 1 AST, 0 STL, 0-2 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, -2 +/-

Przyszedł, spuścił kilka królików i dostarczył szeroko otwartego napędu.

READ  Blue Jays zasłużyli na lepszy los po rozegraniu jednego meczu mniej niż dzika karta

firma

D. Pantone04 min, 2 pkt, 2 REB, 1 AST, 0 STL, 1-4 FG, 0-1 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, -2 +/-