Szpital w Novi Turk jest gotowy na przyjęcie pacjentów ze Słowacji

Podale Specjalny Szpital im. Jana Pavia II może przyjmować pacjentów ze Słowacji, która jest szczególnie podatna na infekcję – powiedział Voyot Łukasz Kmita z Ma Bolska.

– Jeśli jest taka potrzeba, oświadczam, że jesteśmy gotowi do repatriacji pacjentów do Polski, jeśli jest taka potrzeba, abyśmy mogli ich leczyć – powiedział Voit podczas konferencji w Novi Turk, dodał: „Polacy, mieszkańcy Mazopolski solidne (…) Nasze oświadczenie pokazuje, że jesteśmy prawdziwymi Europejczykami, ponieważ jesteśmy gotowi nie tylko pomóc naszym obywatelom, ale także sąsiadom w nagłych wypadkach ”.

Kimita podkreślił, że decyzje w tym zakresie będą podejmowane na szczeblu rządowym.

– W dzisiejszej Europie, zmagającej się z tchórzostwem, wszyscy musimy być zjednoczeni, bardzo dziękuję za tę jedność. (…) Południowa linia współpracy Monopolski ze Słowacją jest jasna, czy to gospodarcza, czy społeczna – podkreślił Kimita.

Poinformował, że niezbędny sprzęt, narzędzia, środki ochrony osobistej i środki na rozbudowę systemu tlenowego zostały już przekazane do szpitala w Novi Turk.

Voyote dodał, że zapowiedź pomocy Słowakom została przekazana rządowi i ministrowi Dvo ோர் k.

– Decyzje będą podejmowane na szczeblu rządowym, ale to ogłoszenie i ta informacja powinny wyjść na świat – powiedziała Kimita, że ​​Młbolska, która jest poważnie dotknięta koronawirusem, jest dziś bardzo zjednoczona i gotowa do współpracy.

Jan Pavia II, Marek Weirspa wyjaśnił, że placówka będzie mogła otworzyć łóżka dla pacjentów ze Słowacji w ciągu 72 godzin od decyzji w razie potrzeby dyrektora Szpitala Specjalistycznego Podale.

1 procent darowizny na pomoc dzieciom – bezpłatny program tutaj

READ  Anna Vasilevska nie żyje. Był współpracownikiem P.O.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top