Szmaragd świeci, dając miejsce do rozłożenia

Dom pokazowy Shane Homes w nowej społeczności Glacier Ridge to układ dwupiętrowy i czteropokojowy.

Treść artykułu

Podczas gdy niektóre kuchnie mogą wydawać się jednowymiarowe, inne mają względy przestrzenne i projektowe, które wspierają zdolność do pracy i zabawy.

Reklama 2

Treść artykułu

Ta wielofunkcyjna jakość przyczynia się do komfortu i wszechstronności szmaragdu. Mierzący 2391 stóp kwadratowych, ten jednorodzinny model z napędem na przednie koła jest oferowany przez Shane Homes jako dom pokazowy w społeczności Glacier Ridge. Posiada cztery sypialnie i 2,5 łazienki.

Treść artykułu

Kuchnia w kształcie litery L i centralna lokalizacja. Wyspa i lady łączą się, zapewniając dużą powierzchnię do przygotowywania posiłków.

Nie tylko ma wystarczająco dużo miejsca do rozprowadzania składników, ale jego przestrzeń i konstrukcja umożliwiają wielu kucharzom krojenie, siekanie, przyprawianie i tym podobne.

Szafki zarówno na ścianach, jak iu podstawy wyspy wraz z dużą spiżarnią zapewniają kuchni wysoki stopień przechowywania. To ogranicza szanse na chaos.

Spiżarnia jest połączona z komorą błotną, która zapewnia bezpośrednią ścieżkę do wyciągania toreb z zakupami po wycieczce do supermarketu.

Reklama 3

Treść artykułu

Kuchnia jest pokazana z urządzeniami ze stali nierdzewnej, w tym lodówką z francuskimi drzwiami i piekarnikiem ściennym.

Pomiędzy wyspą, na której mieści się co najmniej trzyosobowy bar, a ścianami kuchni, jest dużo miejsca. Taka konfiguracja ułatwia gościom gromadzenie się i poruszanie się po przestrzeni bez przekraczania korytarzy.

Aby dodatkowo wesprzeć rolę gospodarza, obok kuchni znajduje się barek spacerowy. Wyobraża sobie gości, którzy uzupełniają napoje w tym barze i siedzą na wyspie.

Kuchnia jest częścią otwartego projektu koncepcyjnego, który zapewnia połączenie z jadalnią na tyłach i dużym pokojem.

Część ścienna dużych pudełek pokojowych jest dalej od części jadalnej, co zwiększa atrakcyjność architektoniczną przestrzeni. W dużym pokoju centralnym punktem jest kaflowy kominek w kształcie pudełka.

Reklama 4

Treść artykułu

Kontynuacją różnorodności domu jest przestrzeń nazwana pokojem stylu życia. Znajduje się tuż przy foyer i jest zamykany podwójnymi drzwiami przesuwnymi. Naturalną tendencją jest robienie z tego biura domowego, ale można je złożyć w prawie każdym celu.

W lobby uwzględniane są preferencje dotyczące prywatności. Jego konstrukcja ogranicza widok na pozostałą część głównego piętra, co może być cenne, gdy przesyłki są odbierane pod drzwiami.

Na drugim piętrze centralny pokój nagród tworzy efekt skrzydlaty. Wszystkie trzy drugorzędne sypialnie znajdują się po jednej stronie, a główna sypialnia po drugiej.

Dwie drugorzędne sypialnie mają osiem stóp dziewięć cali na 12 stóp sześć cali i zawierają garderobę. Ta impreza na drugim piętrze obejmuje również pralnię z pralką ładowaną od przodu i suszarką.

Reklama 5

Treść artykułu

Główna sypialnia ma wymiary 12 stóp i 11 cali na 14 stóp i 8 cali w jednym obszarze i 18 stóp i 6 cali w innym. Wyrafinowany apartament z podwójną umywalką, głęboką wanną i elegancką szklaną kabiną prysznicową.

Glacier Ridge znajduje się na północ od 144th Avenue NW w Calgary’s Simmons Valley Corridor. Dzięki temu mieszkańcy znajdują się w niewielkiej odległości od wielu sklepów i lokali gastronomicznych, w tym centrum handlowego Creekside.

szczegóły

Strona główna: Emerald to dom jednorodzinny o powierzchni 2391 stóp kwadratowych z czterema sypialniami i 2,5 łazienkami.

konstruktor: Domy Shane’a.

region: Glacier Ridge to społeczność w północno-zachodnim Calgary.

Deweloper: Hymn narodowy.

godziny: Dom pokazowy jest otwarty od 14.00 do 20.00 od poniedziałku do czwartku oraz od południa do 17.00 w weekendy i święta.

kierunek: Dom pokazowy znajduje się przy 401 Edith Rd. NW Aby się tam dostać, kieruj się Shaganappi Trail na północ do 144th Avenue NW, skręć w lewo i jedź 144th Avenue w dół do 69th Street, skręć w lewo w Edith Road.

Informacja: Trwa wirtualna wycieczka po tym domu pokazowym shanehomes.com

    Reklama 1

uwagi

Postmedia zobowiązuje się do utrzymywania aktywnego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarza lub jeśli jest to użytkownik obserwujący komentarz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

READ  Chińska superciężka rakieta do budowy kosmicznej elektrowni słonecznej

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top