Szczepionki. Dworsik: Rejestracja online została wznowiona

W czwartek rano minister Dvo சிக் k powiedział RMF FM, że istnieje otwarty rejestr dla osób powyżej 60 roku życia, ale rekord był powolny, więc rząd postanowił rozpocząć rejestrację osób w wieku od 40 do 60 lat, ogłaszając, że są gotowe do szczepienia w styczniu.

W dalszej części konferencji prasowej Dworsik przyznał, że z powodu usterki w systemie około 40-59 latków zarejestrowało się na kwietniowe terminy szczepień i – jak podkreślał – osoby te powinny mieć daty w maju. Dlatego rejestracja została zawieszona na kilka godzin; Każda taka osoba musi zaproponować termin w drugiej połowie maja przez konsultanta lub automat.

Po północy od czwartku do piątku Prezes Rady Ministrów zapowiedział wznowienie e – rejestracji na Twitterze.

„Wznowiono elektroniczną rejestrację szczepionki przeciwko COVID-19. Pełne internetowe konto pacjenta jest dostępne http://pacjent.gov.pl“- on napisał.

Z drugiej strony dane wejściowe na profilu #Szczimysie prowadzonym przez Rządowe Centrum Informacyjne również potwierdziły, że wejścia SMS działały bezproblemowo. „Wprowadziliśmy niezbędną korektę w systemie” – mówiono.

(kw)

READ  Duży zastrzyk gotówki dla Jaxy za zwycięstwo w Lidze Mistrzów

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top