Szczegóły przeciwników Rica Flaira za jego powrót na ring

Jak wcześniej informowaliśmy, trening Rica Flaira z Jayem Lethalem wyprowadzi go z emerytury. Flair planuje ponownie wrestling.

Dave Meltzer powiedział na antenie Wrestling Observer Radio: „Tak, planuje znowu walczyć. Nie znam więcej szczegółów. Powiedział mi, że to tajemnica, ale plotka o tym mówi”. [that it’s] Ric Flair i FTR przeciwko The Rock 'n’ Roll Express i innym. Mecz, do którego trenuje [but] Nie od razu. Myślę, że zostanie to ogłoszone, gdy zostanie ogłoszone, jeśli tak się stanie. Coś takiego może spaść i zranić się podczas treningu”.

Meltzer powiedział, że wcale nie jest zadowolony, ale to jest profesjonalne wrestling. Meltzer podał wiek i problemy zdrowotne Flaira lata temu jako powody, dla których nie był z tego powodu zadowolony. Meltzer i Flair są przyjaciółmi od 1989 roku.

Było kilku zapaśników, którzy weszli na ring w tym samym wieku co Flair. Jerry „The King” Lawler wciąż walczy w niezależnych programach, ale WWE nie pozwoli mu pobić ich programów, ponieważ prawie zginął w odcinku Raw w 2012 roku.

Zapytany, czy mecz odbędzie się w samodzielnym programie, Meltzer odpowiedział: „Nie wiem”, ale wie, że Flair planuje mecz i może po prostu chce to zrobić dla zabawy, a może jest głęboka – z kieszeniami promotora, który chce zapłacić Flairowi za kolejny mecz.

Jeśli wykorzystasz jakąkolwiek część cytatów z tego artykułu, dodaj kartę kredytową Zapasowy obserwator radiowy z ah / t WrestlingNews.co do kopiowania. Subskrypcja WrestlingObserver.com obejmuje biuletyn Wrestling Observer, codzienne audycje audio, a także tysiące godzin zarchiwizowanych audycji audio.

READ  Kyle O'Reilly opowiada o niekwestionowanym rozpadzie epoki

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top