Szczegółowa data premiery, zwiastun, beta i crossover „Ghost Recon Frontline”

wysięgnik Hyperscape. Na scenie pojawiło się nowe battle royale od Ubisoftu. Chociaż jest to sprzeczne z niektórymi powszechnymi trendami, Ubisoft Kolejna darmowa i wieloosobowa strzelanka dla 100 graczy, oparta na jednej z najsłynniejszych serii Tom Clancy. W trakcie transmisja na żywo Z okazji 20. rocznicy serii ujawniono Ubisoft Bucharest! Linia frontu Tom Clancy’s Ghost Recon.

Wstępna odpowiedź na Linia frontu Ghost Recon On był całkowicie negatywne Gdzie fani pragną bardziej tradycyjnej strzelanki taktycznej, takiej jak najbardziej klasyczna z serii Ghost Recon. Jeśli jednak chcesz wiedzieć, co już zaplanował Ubisoft Linia frontu Ghost ReconZebraliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o strzelance wieloosobowej.

Jest tu Linia frontu Ghost Recon ciągnik?

Tak jest. Gra została ujawniona wraz ze zwiastunem podczas 20. rocznicy transmisji na żywo. Podkreśla rozgrywkę i tryb eksploracji dla 100 graczy. Sprawdź to poniżej:

Kiedy jest plik Linia frontu Ghost Recon Data publikacji?

obecnie, Linia frontu Ghost Recon Nie ma daty wydania. Zamiast tego, jak XDefiant Toma Clancy’ego Pocałunek , Linia frontu Ghost Recon Jest w trakcie zamkniętych testów, w których gracze mogą wypróbować go wcześnie.

Kiedy jest plik Linia frontu Ghost Recon beta?

Pierwszy wyłącznie zamknięty test w Europie rozpocznie się w dniu 14 października 2021. Potrwa do 21 października. Nie potwierdzono jeszcze żadnych testów ani wersji beta w Ameryce Północnej, ale mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję wypróbować grę w przyszłym roku w ramach obchodów jej rocznicy.

co to jest Linia frontu Ghost Recon platformy?

Obecnie zamknięte testy planowane są tylko dla komputerów osobistych. Więc powiedział: Linia frontu Ghost Recon Będzie dostępny na większości głównych platform do gier, kiedy w końcu zostanie uruchomiony. Oczekiwać Linia frontu Ghost Recon Będzie dostępny na Amazon Luna, Google Stadia, PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X po premierze.

READ  Nowy obiektyw Sigmy 18-50 mm f/2,8 w porównaniu do 16-50 f/3,5-5,6 . firmy Sony

Jest tu Linia frontu Ghost Recon Gra krzyżowa?

jak Linia frontu Ghost Recon Będzie na wielu platformach, gra międzyplatformowa wydaje się koniecznością. Na szczęście ta funkcja jest podkreślana jego stronie internetowej. Postęp cross-play nie został jeszcze potwierdzony, ale wydaje się prawdopodobne, że jest to przewaga nad innymi grami Ubisoft z cross-play.

On jest Linia frontu Ghost Recon Królewska bitwa?

Linia frontu Ghost ReconGłówny tryb Ekspedycji, ponad 100 graczy, Battle Royale, strzelanka FPS. Jest jednak bardzo podobny do czegoś takiego Ucieczka z Tarkowa I strefa wojny z Jest to gra elektroniczna. W Ekspedycji trzyosobowe zespoły muszą wykonać zadania na dużej mapie otwartego świata Drakemoor Island, aby zebrać informacje.

Po zebraniu wystarczającej ilości informacji gracze muszą poprosić o wydobycie w strefie zrzutu i uciec, aby wygrać mecz. Co ciekawe, nie ma koła zbieżnego Linia frontu Ghost Recon, dzięki czemu gracze mogą przez cały czas eksplorować dowolną część mapy. Powiedziawszy to, gracze mogą zobaczyć, gdzie gracze się wydobywają, więc spodziewaj się, że mecze będą bardzo gorące pod koniec.

linia frontu Jest to konkurencyjna gra pierwszoosobowa dla wielu graczy, w przeciwieństwie do większości tytułów Ghost Recon.Ubisoft

Co to jest Linia frontu Ghost Recon grać jak?

Podczas gdy szczegóły dotyczące Linia frontu Ghost ReconInne mody Ubisoftu nie zostały jeszcze ujawnione, ale Ubisoft nie ujawnił, że w momencie premiery jest więcej w grze. w każdym Linia frontu Ghost ReconW trybach gry gracze będą mogli wybierać i przełączać się pomiędzy różnymi klasami kontrahentów. W pierwszym teście zamkniętym gracze będą mieli dostęp do klas ataku, wsparcia i rozpoznania.

To zdecydowanie daleko (gra słów zamierzona) z najbardziej intensywnej, taktycznej i kooperacyjnej rozgrywki trzeciej osoby, z której słynie Ghost Recon. Chociaż ma kilka ciekawych nowych pomysłów na gatunek battle royale, okaże się, czy Linia frontu Ghost Recon Mógł wyzdrowieć z negatywnego piętna otaczającego jego rewelacje.

READ  Rift Apart zawiera ogromną listę opcji ułatwień dostępu

Linia frontu Ghost Recon Pierwszy zamknięty test odbędzie się 14 października 2021 roku.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top