Sydney Powell w dziwacznym wywiadzie szydziła z odpowiedzi podobnych do „porywacza UFO”

Użytkownicy Twittera spędzają dzień w terenie na rozmowach z byłym prawnikiem kampanii Trumpa Sydney Powell, podczas którego na krótko wtargnęła na plan, zapytała reporterkę, czy pracuje dla firmy zajmującej się automatami do głosowania, a w pewnym momencie wypowiedziała słowa „Długo we mnie byłeś”.

Powell jest prawdopodobnie najbardziej znany z tego, że jest jednym z Donald TrumpNajbardziej entuzjastyczni prawnicy po wyborach w 2020 roku, o których były prezydent fałszywie powiedział, zostali skradzione. Na konferencjach prasowych i w sądzie pani Powell forsowała wiele fałszywych teorii spiskowych na temat głosowania, a w pewnym momencie publicznie obiecała “Uwolnić Krakena” nowych dowodów oszustwa.

w na wywiad Dla Australian Broadcasting Corporation reporterka Sarah Ferguson przesłuchała panią Powell w sprawie jej zarzutów. W szczególności pani Ferguson skupiła się na dwóch firmach zajmujących się maszynami do głosowania – Smartmatic I Systemy głosowania Dominion – Właśnie teraz Pozwać panią Powell za zniesławienie.

„Jakie badania lub weryfikację faktów przeprowadziłeś w tym czasie, aby dowiedzieć się, jaki był rzeczywisty udział Smartmatic w wyborach?” dziennikarz Wymagany.

“Pracujesz w Smartmatic?” Pani Powell odpowiedziała. – To znaczy, jestem teraz zdezorientowany, dlaczego tu jesteś.

„Ponieważ postawiłeś serię bardzo silnych zarzutów przeciwko Smartmatic i przeciwko Dominionowi, zawiera wiele błędów merytorycznych” – wyjaśniła cierpliwie pani Ferguson.

Wywiad poszedł dalej niż tam.

“Powiedziałeś, że Smartmatic jest właścicielem Dominion. Jak uzasadniasz tak podstawowy błąd merytoryczny? “, zapytała pani Ferguson. (Smartmatic nie posiada Dominium.)

„Zakończę ten wywiad”, odpowiedziała pani Powell. „To jest całkowicie nieodpowiednie w sporze, w którym się toczymy”.

„Nie jesteśmy nawet w strefie dużego konfliktu” – zaprotestował australijski dziennikarz. „Są to proste prawdy o tym, kto do czego należy”.

– Nie, skończyliśmy – odpowiedział Powell i wstał, by wyjść.

na twitterze gdzie Klipy wideo Wywiad szybko stał się popularny, a widzowie chwalili trudną linię pytań pani Ferguson i głośno zastanawiali się, jak potoczą się procesy sądowe Powella.

READ  Kinzinger mówi, że „dużo” Republikanów prywatnie wyraziło poparcie dla jego stanowiska 6 stycznia 6

“Niesamowite! To po prostu niesamowite!” 1 użytkownik książki. – Jeśli Sydney nie poradzi sobie z dziennikarzem zadającym jej pytania dotyczące faktów, jak do diabła będzie się zachowywać na stanowisku świadka?

Z drugiej strony „Kraken wycofał się do swojego emocjonalnego psa wspierającego, gdy reporter zadał jej merytoryczne pytania” zawieszony, najwyraźniej nawiązując do młodego Shih Tzu, którego pani Powell pieściła podczas wywiadu. „Nie poradzi sobie dobrze, gdy zostanie złożona pod przysięgą w sądzie, bez emocjonalnie wspierającego ją zwierzaka, i jest przesłuchiwana przez doświadczonych prokuratorów federalnych z kwitami”.

Po pewnej perswazji Powell wrócił później, by zadać więcej pytań. Te rzeczy nie były dla niej lepsze.

„To był bezkrwawy zamach stanu, kiedy przejął prezydenturę w Stanach Zjednoczonych bez oddania ani jednego strzału” – powiedział kiedyś Powell.

Kim oni są w tym zdaniu? zapytała pani Ferguson.

„Nie wiem, kim oni wszyscy są” – odpowiedział były prawnik Trumpa. „Naprawdę chciałbym poznać odpowiedź na to pytanie. Ale jest wielu „oni” i dokładnie wiedzieli, co robią”.

Potem pani Ferguson ruszyła do zabijania.

– Czy kiedykolwiek słyszałeś, jak uważasz, że to śmieszne? Zapytała.

Pani Powell odpowiedziała: „Nie”. “Znam siebie dobrze. Byłeś we mnie od dawna.”

Na Twitterze widzowie byli zdumieni dziwnością tej odpowiedzi.

„Byłem we mnie przez długi czas” zdanie, którego nigdy nie byłem przygotowany na usłyszenie od nikogo, kogo podejrzewałem, że jest racjonalny, JEDNA OSOBA książki.

„Byłeś we mnie przez długi czas” to najbardziej wymowna rzecz o porywaczu UFO w kosmosie, jaką kiedykolwiek słyszałem, jak ktoś mówi: „Kolejny zawieszony.

inny użytkownik Zasugerowałem Kontynuacja od pani Ferguson.

To nasuwa pytanie: „Jak długo cię nie było? “

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top