Świetna gra na Boże Narodzenie. Komentator zaczął mówić po polsku. „Jak ona to zrobiła ?!” [WIDEO] Tenis

Świetna gra na Boże Narodzenie.  Komentator zaczął mówić po polsku.  „Jak ona to zrobiła ?!” [WIDEO] Tenis

Iga Świątek W piątek w południe pokonała w trzeciej rundzie Francuzkę Fionę Ferro 6: 4, 6: 3. Australian Open Round. Teraz staje przed najtrudniejszym zadaniem w historii i ściera się z Rumunką Simoną Halep, która przegrała już w zeszłym roku na Roland Garros.

Ika Świ sincetek w meczu Wielkiego Szlema, którego nie było od czasu rządów sióstr Williams!

Radość komentatora

Every ± wi tek Tradycyjnie już jest zadowolony z kilku dużych ruchów. W połowie drugiego seta Polka był w siatce i mocno uderzył w forhend. Rivalka doskonale odczytała jego motywy i przeczytała forhend. Piłka dotknęła siatki i przeszła za siatkę po stronie naszego gracza. ± wi ± tek Wykazał się jednak doskonałym refleksem, ale był w stanie odbić piłkę tak, by przecięła przeciwnika i trafiła poniżej linii mety.

Angielski komentator Eurosportu był zachwycony przedstawieniem. Najpierw powiedziała po angielsku: „Jak ona to zrobiła”. Postanowił wtedy sprawdzić z tłumaczem, jak wypowiadane są takie słowa po polsku. Jego polski akcent był bardzo dobry. Po chwili z uśmiechem na twarzy dodał: Jak ona to zrobiła?

Simona Halep: Simona Halep: „Ika Świątek mnie zmiażdżyła, to duże wyzwanie.” Doskonała recenzja!

Walka czwartej rundy: Iga Świątek – Simona Halep zaplanowana na niedzielę. Na żywo na Sports.pl.

READ  W kwietniu dynamika sprzedaży detalicznej w Polsce spowalnia

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *