Świąteczny prezent Charlotte pokazuje, że podąża śladami Kate

chociaż był? W ostatniej chwili odwołali swoje świąteczne plany – z królowa anulowanie Wizyta w Boże Narodzenie rodziny królewskiej w ich domu w Sandringham – Bliskie źródło podało, że Cambridge nadal cieszy się „dodatkowym” czasem w czasie wakacji.

Rozmawiając z nas co tydzieńWtajemniczony powiedział, że książę William, Kate Middleton A ich troje dzieci spędziło intymny dzień w swoim domu w Amner Hall w Norfolk, z Książę Jerzy, Księżniczka Charlotte i Książę Ludwik Podobno budząc rodziców o 5 rano, aby zobaczyć, co przyniósł im Święty Mikołaj.

„Dopóki Kate i William unikają nadmiernego rozpieszczania dzieciW Boże Narodzenie pozwolili, by podstawa przesunęła się na bożonarodzeniowe”, zauważył źródło, zanim ujawnił, co dzieci z Cambridge czekały na nich pod choinką. Podobnie jak ich dziadek, książę Filip, który lubił zajęcia na świeżym powietrzu, 8-letni książę George i Książę Ludwik Trzylatek dostał zestaw kempingowy i przygodową drabinkę do wspinaczki. Dla 6-letniej księżniczki Charlotte jej prezent dowodzi, że idzie w jej ślady. Jej matka (która jest zapaloną fotografką), gdzie otrzymała kamerę wideo.

Po ekscytacji związanej z otwieraniem prezentów, rodzina zasiadła do domowej kolacji wigilijnej, przygotowanej przez samą księżną Cambridge. „Kate przygotowała tradycyjną świąteczną ucztę na lunch – indyka, farsz, świnie w kocach, szynkę, pieczone ziemniaki i wszystkie dodatki” – dodaje źródło. Ona również „wykorzystała swoje zdolności twórcze, aby ozdobić stół świecami, gałązkami i wiecznie zielonymi szyszkami jako centralnymi elementami”.

Obrazy Getty

A kiedy nadszedł czas na deser, dzieci z Cambridge pomagały matce w kuchni. „Dzieci pomogły Kate upiec czekoladowy tort urodzinowy i szarlotkę na deser, ale główną atrakcją było zrobienie domku z piernika, zwieńczonego ich ulubionymi słodyczami” – ujawniło źródło.

Aby zrekompensować brak spędzenia dnia z królową, wtajemniczony mówi, że rodzinny film z Cambridge zatytułowany Her Majesty wysyła życzenia do zamku Windsor. Połączenie Powiedziało „rozświetlony” Dzień Króla, który, jak wyjaśnia źródło, „trochę walczył” Jej pierwsze urodziny bez męża siedmiu dekad książę Edynburga, który niestety zmarł na początku tego roku.

READ  Ikona telewizji Betty White zmarła na udar 6 dni temu

„Cambridge była oczywiście rozczarowana, że ​​nie spędzili dnia z królową, ale dzięki nowoczesnej technologii nazwali ją rano po imieniu, aby życzyć jej wszystkiego najlepszego” – kontynuował wtajemniczony. A dzieci z podekscytowaniem opowiadały babci o swoich prezentach.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tej stronie, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top