Swedersky wraca do Polski przeciwko Walii w meczu otwarcia Ligi Narodów Ligi Narodów

Jeśli chodzi o Walię, to jest Liga narodów Początkujący gracz zawsze będzie odpowiednikiem treningu, aby zbudować postać, która rozgrzeje się przed ich największym meczem od 64 lat i pomimo porażki w Polsce, ich finały Mistrzostw Świata były mile widzianym wynosem.

Rob Page przyznał jednoznacznie, że podczas niedzielnego starcia w Cardiff wezwał zespół eksperymentalny jednym okiem, który przebił lusterko wsteczne. Walia strzeliła drugiego gola Johnny’ego Williamsa dla swojego kraju, uderzenie z 20 jardów, ale Polska Zmienniki Zaku Kamiński i Carol Sviedersky przeliczyli wynik i zapewnili sobie zwycięstwo we Wrocławiu.

Byłoby szaleństwem narażać na niebezpieczeństwo którejkolwiek z kluczowych postaci Walii, a w Polsce są to Gareth Bale, Aaron Ramsay, Joe Allen i Ben Davis. Pół godziny z ławki zastępczej.

Uderzenie Williamsa jest piękne, z wykończeniem przypominającym strzałkę od krawędzi latającego pudełka w górnym rogu. Po odbiciu strzału Roberta Lewandowskiego, Kvinsky strzelił swojego pierwszego polskiego gola zgodnie z ruchem wskazówek zegara w 72. minucie, po czym ucztował na skrawkach Schwitzersky’ego.

Niespójność składu Walii jest nieunikniona i nie ma nikogo większego niż wolny agent Chris Gunder po odejściu z Charlton Athletic w League One. Umowa ustna z klubem hiszpańskim.

Zbir, który w zeszłym roku jako pierwszy wygrał 100 meczów dla Walii, poprowadził swój kraj i grał na prawo od trzyosobowej obrony. Skrzydłowy obrońca Ipswich, Wes Burns, zadebiutował w seniorskiej drużynie na lewym skrzydle, wyprzedzając Williamsa, Kiefera Moore’a i Daniela Jamesa, którzy ostatni sezon spędzili w League Two ze Swindonem.

Chris Gunder (z prawej) wygląda smutno po późnym powrocie Polski. Fot. Rafał Oleksiewicz / PA

21 minut po rekordowym golu Polski, bramkarz Danny Ward popisał się szerokim łukiem i wyprowadził Lewandowskiego na prowadzenie, trafiając 130. bramkę, Dylana Levitta w środku pola, a następnie odbijając obronę Walii, po czym został wezwany do strzelenia Chrisa Memby. .

Na pięć minut przed przerwą Polacy stracili kolejną szansę, ale Adam Buxa nie zmieścił się w polu karnym. Ale Wales był bystry i wesoły, a Burns strzelił woleja z eleganckiego Deed Cross Williamsa. James również oddał strzał na szerokość słupka, przed przerwą wyraźnie obrócił się w polu karnym, ale nie mógł znaleźć Moore’a.

Ward, jedyni otwierający z pola z realną szansą na rozpoczęcie niedzielnych meczów ze Szkocją lub Ukrainą, James i Moore, rozpoczęli swoją pierwszą Premier League w Leicester cztery lata po dołączeniu do klubu w zeszłym miesiącu. , Przed transferem Wayne Hennessy, inny zawodnik w 100-klubowym.

Inny były bramkarz Liverpoolu zadebiutował w seniorskiej drużynie Kamila Grabary z Kopenhagi, Matteo Casha z Aston Villi i Arcadiusa Milika z Napoli z powodu kontuzji.

READ  Christensen leci wysoko po polskiej scenie

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top