Sukienka Meghan Markle w Intrepid Museum doprowadza fanów do szaleństwa – „absolutnie oszałamiająca” | Royal | News

Książę Harry był gościem honorowym w Freedom Salute w środowy wieczór, który odbył się w Intrepid Museum w Nowym Jorku, dzień przed obchodami Dnia Weteranów w Stanach Zjednoczonych. Uroczystość „uhonorowuje wyjątkowe przywództwo i honoruje odważnych mężczyzn i kobiety, którzy służą w obronie naszego narodu”.

Królewski komentator Omid Scobie napisał na Twitterze: „Przybyła rodzina Sussex Umieść tweetaGala #SaluteToFreedom w Nowym Jorku, podczas której książę Harry prezentuje Nieustraszoną Męstwo pięciu członkom służby, weteranom i rodzinom wojskowym cierpiącym z powodu niewidzialnych ran wojennych.

„Kiedy para przybyła, poznali kilku odbiorców”.

Tweet kontynuował: „Dla tych, którzy pytają, wsparcie z koncertu pomaga organizacjom non-profit Umieść tweeta Dostarczanie doświadczeń edukacyjnych ponad 50 000 studentom każdego roku i oferowanie programów pomagających weteranom w ponownej integracji z życiem obywatelskim, budowaniu komunikacji i społeczności oraz radzeniu sobie ze zdrowiem psychicznym”.

Meghan miała na sobie odważną czerwoną sukienkę Carolina Herrera z dopasowanymi czółenkami Giuseppe Zanotti, a książę i księżna Sussex nosili czerwone maki.

Ludzie w sieci zareagowali na przybycie rodziny królewskiej.

HarryMeghanTrueForces4Change napisał na Twitterze: „To świetna sukienka. Widzenie na czerwono. Naprawdę niesamowite!”

Julianne Bois napisała na Twitterze: „Cóż, to właśnie nazywam szacunkiem dla silnej pary”.

Connie napisała na Twitterze: „IUwielbiam wybór sukienki Meghan.”

CZYTAJ WIĘCEJ: Meghan Markle przeprasza sąd apelacyjny za przekazanie jej doradcy

Uroczystość poświęcenia wojska ma miejsce, gdy rodzina królewska przygotowuje się do upamiętnienia czwartku i upamiętnienia niedzieli w weekend.

Babcia Harry’ego, królowa, nadal „ma zamiar” przewodniczyć pozdrowieniu rodziny królewskiej pod pomnikiem w Whitehall w niedzielę z okazji Dnia Pamięci (Memorial Day), pomimo niedawnego odwołania jej królewskich zobowiązań.

READ  Szczątki drugiego Kanadyjczyka wyciągniętego z zawalonego budynku mieszkalnego w Miami

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top