Sukienka Meghan Markle w Intrepid Museum doprowadza fanów do szaleństwa – „absolutnie oszałamiająca” | Royal | News

Książę Harry był gościem honorowym w Freedom Salute w środowy wieczór, który odbył się w Intrepid Museum w Nowym Jorku, dzień przed obchodami Dnia Weteranów w Stanach Zjednoczonych. Uroczystość „uhonorowuje wyjątkowe przywództwo i honoruje odważnych mężczyzn i kobiety, którzy służą w obronie naszego narodu”.

Królewski komentator Omid Scobie napisał na Twitterze: „Przybyła rodzina Sussex Umieść tweetaGala #SaluteToFreedom w Nowym Jorku, podczas której książę Harry prezentuje Nieustraszoną Męstwo pięciu członkom służby, weteranom i rodzinom wojskowym cierpiącym z powodu niewidzialnych ran wojennych.

„Kiedy para przybyła, poznali kilku odbiorców”.

Tweet kontynuował: „Dla tych, którzy pytają, wsparcie z koncertu pomaga organizacjom non-profit Umieść tweeta Dostarczanie doświadczeń edukacyjnych ponad 50 000 studentom każdego roku i oferowanie programów pomagających weteranom w ponownej integracji z życiem obywatelskim, budowaniu komunikacji i społeczności oraz radzeniu sobie ze zdrowiem psychicznym”.

Meghan miała na sobie odważną czerwoną sukienkę Carolina Herrera z dopasowanymi czółenkami Giuseppe Zanotti, a książę i księżna Sussex nosili czerwone maki.

Ludzie w sieci zareagowali na przybycie rodziny królewskiej.

HarryMeghanTrueForces4Change napisał na Twitterze: „To świetna sukienka. Widzenie na czerwono. Naprawdę niesamowite!”

Julianne Bois napisała na Twitterze: „Cóż, to właśnie nazywam szacunkiem dla silnej pary”.

Connie napisała na Twitterze: „IUwielbiam wybór sukienki Meghan.”

CZYTAJ WIĘCEJ: Meghan Markle przeprasza sąd apelacyjny za przekazanie jej doradcy

Uroczystość poświęcenia wojska ma miejsce, gdy rodzina królewska przygotowuje się do upamiętnienia czwartku i upamiętnienia niedzieli w weekend.

Babcia Harry’ego, królowa, nadal „ma zamiar” przewodniczyć pozdrowieniu rodziny królewskiej pod pomnikiem w Whitehall w niedzielę z okazji Dnia Pamięci (Memorial Day), pomimo niedawnego odwołania jej królewskich zobowiązań.

READ  Konserwatywna rebelia przeciwko ograniczeniom wirusa Corona zadaje bolesny cios brytyjskiemu premierowi Johnsonowi

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top