Strzelanie w szpitalu Allin. Niezadowolony pacjent zabił lekarza

67-latek był niezadowolony z opieki, jaką otrzymał w szpitalu w małym miasteczku Buffalo w stanie Minnesota w Stanach Zjednoczonych. Pięć osób zostało rannych. Jeden z nich zmarł później w szpitalu. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Do zdarzenia doszło w szpitalu Buffalo Alina, w którym osiedliło się 15 000 osób. Mieszkańcy około 64 km na północny zachód od Minneapolis. Atakujący został zidentyfikowany jako Gregory Paul Ulrich.

Policja tego nie potwierdziła, ale z nieoficjalnych informacji przytoczonych przez Associated Press wynika, że ​​jedną z ofiar był lekarz pracujący w przychodni. Ulrich otrzymał wcześniej nakaz sądowy zakazujący mu dostępu do tego lekarza.

W szpitalu zastrzelono niezadowolonego pacjenta

Szeryf hrabstwa Wright Sean Deringer poinformował o kontroli podejrzanych paczek znalezionych w klinice pirotechnicznej i motelu, w którym przebywał napastnik. Ewakuowano personel kliniki i pacjentów.

Nie jest jasne, czy któryś z paczek eksplodował, ale nagranie z lokalnej stacji telewizyjnej pokazuje niszczenie jednego z pomieszczeń kliniki.

Zobacz też

Chcesz bezbłędnie śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Criminal Chronicle Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP

READ  Polska: Firmy zablokowane przez nieopłacone faktury, badania pokazują

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top