Straż pożarna w Chicago ratuje papugę przed krawędzią biurowca – Wiadomości ze świata

Uratuj papugę z krawędzi

Kanadyjska prasa – | Historia: 334263

Straż pożarna w Chicago nie musiała w weekend podnosić drabiny, aby uratować kota z drzewa, ale strażacy chwycili tyczkę, aby wyrwać papugę z krawędzi biurowca.

Strażacy wracali z ratunkowej wizyty medycznej w niedzielę, kiedy właściciel ptaka kazał im wyrwać coś, co wyglądało na papugę z krawędzi drugiego piętra budynku Giełdy Kolejowej.

Według władz miejskich ptak najwyraźniej był z kimś, kto zabrał go na niedzielny wiec protestacyjny. Marsz nie został opisany, ale tysiące ludzi zebrało się na Michigan Avenue w pobliżu budynku, wymachując palestyńskimi flagami i wzywając do zakończenia rozlewu krwi i „czystek etnicznych” na Bliskim Wschodzie.

Rzecznik straży pożarnej Larry Merritt powiedział, że osoba poprosiła o drabinę, a członek załogi zamiast tego użył tyczki do odzyskania jaskrawego ptaka.

Na filmie z akcji ratunkowej gapie zaczęli wiwatować, gdy ptak wspinał się po filarze i powoli opuszczano go z okna na drugim piętrze na poziom ulicy.

Merritt powiedział, że po uratowaniu ptak został zwrócony właścicielowi.

READ  Chemiczny statek towarowy zatonął u wybrzeży Sri Lanki, miejscowi obawiają się najgorszego | wiadomości o środowisku

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top