Stara gwiazda Jowisza, Josh Duhamel, przerywa milczenie o szokującym odwołaniu

Dziedzictwo kupującego Niestety drugiego sezonu nie dostaniesz, przynajmniej w dającej się przewidzieć przyszłości, co jest denerwujące z wielu powodów. Program nie wypadł dobrze krytycznie, ale zyskał wiele wyświetleń dla Netflix, a historia pierwszego sezonu przygotowała wielkie rzeczy, które nie zostaną przeforsowane do drugiego sezonu. Teraz nie otrzymamy tego zwrotu, a w nowym wywiadzie z CinemaBlendGwiazda Jupiter’s Legacy, Josh Duhamel, wyjaśnia, że ​​jest tak samo rozczarowany jak ty, zwłaszcza z powodu tego, co The Utopian przygotował na drugi sezon.

„Wiesz, to jest takie rozczarowujące, że nie zamierzam kłamać” – powiedział Duhamel. „Wszyscy bardzo ciężko nad tym pracowaliśmy i bardzo ciężko go promowaliśmy i myśleliśmy, że zagraliśmy naprawdę dobry program i myślę, że [with] Publiczność ma się naprawdę dobrze i nadal dobrze sobie radzi. Byliśmy trochę zaskoczeni, że nie został wyremontowany. Dla mnie nigdy nie widziałem, żeby trwał dłużej niż dwa lub trzy sezony, ponieważ to wystarczyłoby do każdej powieści graficznej, którą dla niej napisałem. A ten drugi sezon był tak zabawny, ponieważ zawierał składniki tej współczesnej tragedii, w której Utopianowi przydarzają się bardzo mroczne rzeczy. I byłem podekscytowany, że mogę to zrobić twórczo. Nie wiem dlaczego. Jestem wdzięczny za możliwość zrobienia tego i myślę, że wszyscy wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę. Ale tak to działa, bierzesz swoje klocki. Tylko dlatego, że masz coś wspaniałego, możesz to cofnąć. Musisz się z tym potoczyć. To rozczarowujące”.

Duhamel powróci jako postać i chociaż sezon 2 może nie być w kartach, ma nadzieję, że historia zostanie opowiedziana w stylu kopuły, być może w formie fabularnej.

„Nie wiem, czy jeszcze go zobaczymy”, powiedział Duhamel. „Chociaż z pewnością fajnie było zagrać w tym drugim sezonie”. „Myślę, że powinni zrobić funkcję, po prostu podsumuj, co wydarzy się w sezonie 2. Nie robią całego sezonu, ale tylko funkcję… Nie wiem, czy zrobiliby to, czy nie, ale wszystkie te kostiumy są gotowe do użycia. I nie było tanie, dużo ci powiem.

To rozczarowujące, że nie zobaczymy walki Utopian i Brainwave w drugim sezonie, ale jest nadzieja, że ​​Netflix pewnego dnia powróci na tę stronę wszechświata.

Chcesz zobaczyć funkcję starszej wersji kupującego? Daj nam znać w komentarzach lub na Twitterze @MattAguilarCB!

READ  The Rock i John Cena Hype WWE wracają w trasę

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top