Sprawdź nasze podsumowanie roku PlayStation 2022, jeśli się odważysz

Sprawdź nasze podsumowanie roku PlayStation 2022, jeśli się odważysz

Podsumowanie PlayStation znajduje się pod ikonami przycisków.

obrazek: Sony

Jeśli posiadasz system PlayStation 4 lub 5, od dzisiaj możesz przeglądać swoje roczne podsumowanie. Podsumowanie, będące odpowiednikiem Spotify Wrapped i innych podsumowań aktywności użytkowników na platformie na koniec roku, pozwala Sony ponownie zawstydzić Cię za wybory w grach, tak jak miało to miejsce w poprzednich latach. Po prostu idź na to Połączyć I zaloguj się na swoje konto PlayStation.

To jest poprawne. Firma, która jest właścicielem danych Twojej konsoli, wie, że grałeś tylko przez trzy godziny Horyzont Zakazany Zachód zanim się zgubisz Pierścień Eldena. Możesz sprawdzić statystyki, takie jak pojedyncza liczba godzin granych w grę, jej procentowy udział w całkowitym czasie gry, zdobyte trofea i liczba pobranych gier PS Plus (jeśli należysz do tych osób) . 45 milionów subskrybentów do usługi gier premium firmy Sony). To ostatnie wydaje się szczególnie dziwne. Wydaje mi się, że pośród spadającej liczby członków Sony potrzebowało sposobu, aby przypomnieć ci, że PS Plus jest tego wart.

Oczywiście wiąże się to z pewnymi zastrzeżeniami. Grałeś na konsoli przez co najmniej 10 godzin i musiałeś wyrazić zgodę na przekazanie Sony swoich danych. Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek coś takiego robił, więc mogło być domyślnie włączone. Haha, to było dla nich zbyt podstępne i całkowicie moralne. Przynajmniej widzę, ile naprawdę wycisnąłem z mojej konsoli. (Odpowiedź: niewiele – gram głównie na PC lub Switchu).

Jeśli kiedykolwiek grałeś w gry dostępne wyłącznie na PlayStation, będziesz mógł również przeglądać statystyki na poziomie społeczności, takie jak liczba zabitych Thunderjawów w Horyzont Zakazany Zachódlub przejechanych mil Gran Turismo 7lub osie, w które został rzucony God of War Ragnarok.

Będziesz mógł przeglądać swoje statystyki do 13 stycznia, a podsumowanie będzie stale aktualizowane do końca roku.

READ  Tańsze bezpieczne połączenie z maszynami wirtualnymi Azure

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *