Spoiler Days Of Our Lives: Cotygodniowy podgląd 22 listopada – Doug ujawnia Marlenę – Paulina przebrana za Chanel

dni Podgląd spoilerów w naszym życiu (DOOL) W tygodniu od 22 do 26 listopada Doug Williams (Bill Hayes) komentuje Marlenę Evans (Deidre Hall) jako diabła, podczas gdy Paulina Price (Jackie Harry) oznajmia, że ​​nie jest już matką Chanel Dupree (Raven Bowens).

Najpierw porozmawiajmy o statusie prawnym Douga, ponieważ Marlena ma pełnomocnictwo i przez cały ten czas trzymała go w izolacji.

Bill Brady (Martha Madison) zgadza się wziąć sprawę Julie Williams (Susan Seaforth Hayes), więc będzie walczyć o odzyskanie pełnomocnictwa w rękach Julie.

Julie będzie zachwycona, gdy sędzia orzeka na jej korzyść i pozwoli jej przyprowadzić Douga do domu.

Czas nie może być lepszy, ponieważ zbliża się Święto Dziękczynienia, ale Doug nie ma go z powodu leków i traumy po przejściu.

Oczywiście Julie będzie miła i wyrozumiała, próbując przywrócić Douga do jego dawnego ja. Doug nie będzie miał wiele do powiedzenia, dopóki wszyscy nie zbiorą się w jadalni Hortona na kolację z indyka.

Marlena przyjdzie i planuje sprowadzić Douga z powrotem do Bayview, ale Doug wyda odważne oświadczenie.

„Jesteś diabłem!” Doug krzyczy w tygodniowym filmie podglądowym DOOL. Julie i Sean Brady (Brandon Beamer) będą próbować przekonać Douga, żeby się ustatkował, ale ten upiera się, że w tym pokoju jest sam diabeł.

Doug wyceluje palcem w Jasną Marlenę i wywoła chaos w Święto Dziękczynienia!

Paulina będzie miała również zaciekłą konfrontację z opętaną Marliną w tygodniu 22-26 listopada.

Spoilery dni mówią, że Paulina nie będzie zadowolona z tajemniczego wycieku. Dowiesz się, że tylko Marlena może plotkować o Chanel, ale diabłu nie będzie obchodziło, czy Paulina się zdenerwuje.

W rzeczywistości opętana Marlina może wykorzystać tę okazję, by przezwyciężyć gniew Pauliny i nakłonić ją do odcięcia Chanel od swojego życia.

W każdym razie cotygodniowa promocja Days pokazuje, że Paulina ogłasza, że ​​nie jest już matką Chanel.

READ  Jan Smart, Hannah Wadingham, Michaela Coyle: 5 niezapomnianych momentów przemówienia Emmy

Zakładając, że to prawda, a nie fikcja, Chanel będzie oszołomiona decyzją Pauliny, by wyrzec się jej za mówienie prawdy.

Chanel żałuje, jak to wszystko się stało, ale nie będzie żałować, że Lanny Bryce Grant (Sal Stores) i Abby Carver (James Reynolds) znają prawdziwą historię.

Na szczęście wygląda na to, że Paulina nie wytrzyma długo przy odrzuceniu Chanel.

Chanel niesłusznie wysadziła ślub, ale Paulina w końcu zorientuje się, że już dawno powinna była zajmować się higieną.

Paulina i Chanel w końcu znajdą drogę naprzód, więc bądź na bieżąco, aby obserwować, jak poruszają się po trudnym terenie, który na nich czeka.

Będzie też kilka ekscytujących scen dla Chanel i Johnny’ego DeMiry (Carson Putman), a także Bena Westona (Robert Scott Wilson) i Ciary Brady Weston (Victoria Connival).

Poza tym John Black (Drake Hogestyn) będzie całował „Kristen DiMera” (Eileen Davidson) w piwnicy w ramach diabelskiej pułapki, więc będzie się działo kilka fajnych rzeczy. Dramat DOOL Wysiąść.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top