Spodziewane dzieci Ivany Trump na pogrzebie w Nowym Jorku | Donald Trump

Ivana Trump, bizneswoman, która pomogła mężowi zbudować imperium, które popchnęło go do prezydentury, miała być celebrowana na mszy pogrzebowej w Nowy Jork miasto w środę po jej śmierci w zeszłym tygodniu.

Troje dzieci z Ivana Donald Trump Donald Jr., Ivanka i Eric mieli uczestniczyć w spotkaniu w środę po południu w kościele rzymskokatolickim św. Wincentego Ferrera na Manhattanie Upper East Side. Nie było jasne, czy do nich dołączy były prezydent.

Rodzina Trumpów ogłosiła w zeszłym tygodniu, że 73-latka zmarła w swoim domu na Manhattanie. Władze powiedziały, że śmierć była wypadkiem z urazy spowodowane tępym uderzeniem na jej torsie jako przyczynę.

„Wszyscy chcemy pamiętać Ivanę jako energiczną osobę towarzyską, którą była” – powiedział R Kori Hai, stary przyjaciel, który planował wziąć udział w nabożeństwie.

Ivana i Donald Trump byli małżeństwem od 1977 do 1992 roku. W latach osiemdziesiątych byli silną parą i stali się dobrze znani, natychmiast rozpoznawalni po jej blond włosach o nowoczesnym i szykownym wyglądzie.

Ivana Trump była zaangażowana w biznes męża, prowadziła jedno z jego kasyn w Atlantic City i starannie dobierała niektóre elementy wystroju w Trump Tower w Nowym Jorku.

Ich rozwód był brzydki, ale w ostatnich latach byli ugodowi. Ivana Trump była zagorzałą zwolenniczką kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa w 2016 roku i powiedziała, że ​​regularnie przemawia.

READ  Kanada karze rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Putina

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top