Specjalne plany Marvela „Srebrny Surfer”?Studia XX wieku

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów w MCU Multiverse Saga jest najnowszym wcieleniem „Fantastycznej Czwórki”, ponieważ fani Marvela mają nadzieję, że trzeci raz będzie magią posiadania.

Przed pierwszym uruchomieniem w lutym 2025 roku jest jeszcze wiele do zrobienia. Jednak nowy raport wskazuje, że jeden główny element podstawowej pracy zostanie wprowadzony w życie, zanim nadejdzie.

kosmiczny cyrk Wskazuje, że Marvel Studios wierzy, że jest na wczesnym etapie planowania kolejnego jednorazowego odcinka „Special Show” na Disney+ po niedawnym sukcesie „Werewolf by Night”.

Twierdzą, że ten odcinek będzie koncentrował się wokół Srebrnego Surfera, kultowej postaci, która służy przede wszystkim jako zwiastun Galactusa pożerającego świat.

Ich źródła wskazują, że wyjątkowe wydarzenie pojawi się jako Herold „Norrin Radd jako Galactus” w odległych zakątkach wszechświata. Radd nie będzie na Ziemi podczas swojej specjalnej prezentacji ani nie będzie wchodził w interakcje z żadnymi kosmicznymi postaciami już stworzonymi w MCU.”

Ton i żywiołowość Netflixa The Sandman został nazwany inspiracją do wydania specjalnego, które mogłoby również służyć jako prequel filmu „Fantastyczna czwórka”, którego premiera odbędzie się 14 lutego 2025 roku. przed pojawieniem się filmu Fantastyczny Cztery do kin.

Raport z zeszłego tygodnia sugerował, że Marvel podwoił format specjalnego pokazu, a więcej z nich ma nadejść. Z wyjątkiem nadchodzącej świątecznej oferty specjalnej „Strażnicy Galaktyki”, nie ujawniono jeszcze żadnych innych ofert specjalnych, chociaż wydaje się, że programy skupiające się na Nova są prawdopodobne.


Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top