Space Channel jest już dostępny w VIZIO SmartCast®

Brownsville, Teksas – (drut roboczy) –kanał kosmicznyDzisiaj, wiodąca na świecie globalna platforma informacyjna i rozrywkowa poświęcona kosmosowi, ogłosiła dostępność nowej aplikacji Space Channel na Fizjo (NYSE: VZIO) Platforma SmartCast. Teraz miliony widzów w całej Ameryce mają całodobowy dostęp do wiadomości i programów rozrywkowych Space Channel bezpośrednio na swoich telewizorach SmartCast.

Program Space Channel obejmuje każdy aspekt gatunku kosmicznego z wiadomościami, filmami, ekskluzywnymi wydarzeniami i relacjami na żywo z każdego sektora globalnego przemysłu kosmicznego. Oprogramowanie zawiera Wiadomości z kanału kosmicznego, obejmujący najnowsze historie, które będą kształtować przyszłość handlu, polityki i społeczeństwa na niskiej orbicie okołoziemskiej i poza nią; światło punktowe kanału kosmicznego, widok profilu skupiający się na siłownikach i wibratorach w przemyśle lotniczym; Poza zakresem! Z Sarą Begum, osobista podróż odkrywcza i przygoda w celu zbadania kolejnego etapu w eksploracji nieba i kosmosu; kosmiczny turysta, prezentacja na temat tego, jak kosmos jest doświadczany tu na Ziemi, oraz powaga, lekceważący humor na temat najnowszych wiadomości i mniej zbadane tematy dotyczące kosmosu, których media głównego nurtu nie chcą omawiać.

Programowanie wydarzeń na żywo obejmuje Space Channel Studios Live (z naszej globalnej centrali informacyjnej w Brownsville w Teksasie), które zapewni wciągające i pouczające relacje z ważnych startów kosmicznych, a także postępu SpaceX Starship, który jest zaprojektowany jako długoterminowy ładunek i pasażerskie statki kosmiczne na Księżyc i Marsa. Dodatkowe programowanie wydarzenia obejmie sesje Izby Handlowej USA badające, w jaki sposób komercyjne wykorzystanie przestrzeni kosmicznej stanowi ogromną szansę (i ryzyko) dla interesów gospodarczych i bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych, a także jak sektor kosmiczny urósł do bilionów- przemysł dolarowy, który stworzy nowe rynki i możliwości przekształcenia gospodarki, jaką znamy.

Obejmuje program rozrywkowy moja przestrzeń Movie Fest, we współpracy z Houston Society of Motion Picture Arts Prezentuje nagradzane filmy stworzone z NASA Zarchiwizowane materiały filmowe i Late-Night Sci-Fi, specjalnie wyselekcjonowany program prezentujący filmy z gatunku niezależnego specjalnie wybrane do oglądania po zmroku.

„Cieszymy się, że możemy dołączyć do VIZIO SmartCast i nie możemy się doczekać, aby zapewnić milionom użytkowników unikalne, prowokujące do myślenia oprogramowanie, które poszerzy ich umysły, gdy zabiorą ich w pełną przygód i faktów podróż do ostatecznej granicy” – powiedział Jim Tolf, dyrektor Komunikacji, Kanał Kosmiczny.

Użytkownicy VIZIO SmartCast mogą teraz znaleźć aplikację Space Channel w wierszu aplikacji na ekranie głównym SmartCast.

„Cieszymy się, że możemy powitać aplikację Space Channel w VIZIO SmartCast” – powiedziała Catherine Bond, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w VIZIO. „Aplikacja Space Channel zapewnia programy, które pomagają VIZIO kontynuować nasze zobowiązanie do dostarczania rozrywki dla każdego gatunku i zainteresowań, dając fanom SmartCast szeroki zakres opcji treści do wyboru każdego dnia”.

Oprócz aplikacji Space Channel, VIZIO zapewnia łatwy dostęp do aplikacji ekranowych, takich jak Apple TV+, Disney+, Hulu, Netflix, Peacock i Prime Video. Obejmuje również wbudowaną obsługę Apple AirPlay 2 i Chromecast, dzięki czemu widzowie mogą przesyłać strumieniowo, kontrolować i udostępniać treści z telefonu, tabletu lub laptopa bezpośrednio na dużym ekranie. VIZIO SmartCast stale ulepsza platformę o nowe funkcje i treści, dzięki czemu użytkownicy mają nieskończone możliwości rozrywki, a wszystko to przy zachowaniu zdrowia i bezpieczeństwa we własnych domach.

O kanale kosmicznym

Space Channel to wiodąca globalna platforma informacyjna i rozrywkowa poświęcona kosmosowi. Łącząc historie, które będą informować przyszłość handlu, polityki, rozrywki i społeczeństwa na niskiej orbicie okołoziemskiej i poza nią, kanał kosmiczny jest dostępny dla ponad 30 milionów gospodarstw domowych na całym świecie i bada każdy aspekt gatunku poprzez wiadomości, filmy, ekskluzywne wydarzenia, i relacje na żywo z każdego sektora globalnego przemysłu kosmicznego. Możesz oglądać na żywo programy kanału kosmicznego za pośrednictwem podłączonych (smart) aplikacji telewizyjnych, a także online pod adresem spacechannel.com.

Aby uzyskać więcej informacji, śledź kanał kosmiczny na Portal społecznościowy FacebookA InstagramA Świergot A LinkedIn.

O VIZIO

Założona i mająca siedzibę główną w Orange County w Kalifornii, misją VIZIO jest dostarczanie wciągającej rozrywki i atrakcyjnych ulepszeń stylu życia, które czynią nasze produkty centrum połączonego domu. VIZIO jest liderem przyszłości telewizji dzięki zintegrowanej platformie zaawansowanych telewizorów Smart TV i potężnemu systemowi operacyjnemu SmartCast. VIZIO oferuje również szereg innowacyjnych listew dźwiękowych, które zapewniają konsumentom doskonałe wrażenia dźwiękowe. Platforma VIZIO zapewnia dostawcom treści więcej sposobów dystrybucji treści, a reklamodawcom więcej narzędzi do dynamicznego kierowania i wyświetlania reklam dla rosnącej publiczności, która coraz bardziej odchodzi od telewizji linearnej.

po więcej informacji odwiedź VIZIO.com I śledź VIZIO dalej Portal społecznościowy FacebookA Świergot, A Instagram.

READ  Jak AWS otwiera przestrzeń w chmurze

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top