Southwest Airlines przylatujące na międzynarodowe lotnisko Bellinghaming

Linie Southwest Airlines rozpoczną loty z Bellingham od listopada do Las Vegas i Oakland w Kalifornii, mając nadzieję na skorzystanie z oczekiwanego ponownego otwarcia granic.

Treść artykułu

Linie Southwest Airlines rozpoczną loty z Bellingham od listopada do Las Vegas i Oakland w Kalifornii, mając nadzieję na skorzystanie z oczekiwanego ponownego otwarcia granic.

W przeszłości Kolumbijczycy Brytyjscy używali Międzynarodowy port lotniczy Bellingham W stanie Waszyngton jest to około półtorej godziny jazdy od Vancouver, jako tańszy punkt wyjścia do takich miejsc jak Hawaje, Palm Springs i Las Vegas.

Jeszcze w 2016 roku do 60 procent pasażerów latających z Bellingham było Kanadyjczykami.

Poludniowo-zachodnie linie lotnicze Zaczęło się jako tania linia lotnicza, ale podniosło ceny. Nadal oferuje dwie pierwsze sztuki bagażu rejestrowanego za darmo. Nie ma również przydziału miejsc, chociaż możesz uiścić opłatę za wczesną odprawę, aby wejść wcześniej i uzyskać większy wybór miejsc.

W swoim rozkładzie lotów w Bellingham linie Southwest Airlines podkreśliły, że klienci latający z około 40 lotnisk w jej sieci będą mogli wylądować w pobliżu południowej Kolumbii Brytyjskiej.

Reklamy

Treść artykułu

Linia lotnicza ogłosiła również ograniczone loty za 39 USD. Sprawdzenie kalendarza tanich lotów Southwest na listopadowe loty do Auckland pokazuje, że ceny w jedną stronę wahają się od 39 do 228 USD. Bilety w niższej klasie Southwest nie podlegają zwrotowi. Bilety pierwszej klasy mogą być znacznie wyższe, 500 USD lub więcej w jedną stronę, ale pozwalają na pierwsze wejście na pokład i oferują zwrot gotówki oraz zmianę biletu tego samego dnia.

READ  Projekt Trumpa w zakresie mediów społecznościowych ma na celu zebranie prawie 1 miliarda dolarów w funduszach

Treść artykułu

„Usługa Southwest w Bellingham stawia nas na południe od Metro Vancouver” – napisał prezes i dyrektor generalny Southwest Airlines Gary Kelly w liście do pracowników Southwest na początku tego roku.

„Po ponownym otwarciu granicy z Kanadą oczekujemy, że świadomi wartości podróżnicy, którzy już wracają na to alternatywne lotnisko, unikną wysokich cen i podatków – tak typowych dla południowo-zachodnich miejsc docelowych”.

Kanada niedawno powiedziała, że ​​rozważa złagodzenie wymogów dotyczących podróży kwarantanny dla Kanadyjczyków i stałych mieszkańców powracających do Kanady już w lipcu, jako pierwszy krok w stopniowym ponownym otwarciu.

Nie wiadomo, kiedy wszystkie ograniczenia graniczne COVID-19 mogą zostać zniesione.

Sandy Ward, prezes i dyrektor generalny Turystyka w hrabstwie Bellingham WhatcomW sobotę powiedział, że linie Southwest Airlines ogłosiły, że rozkład lotów jest dobrą wiadomością.

Powiedziała, że ​​jest to szczególnie prawdziwe, ponieważ rozległa sieć Southwest umożliwia połączenia z Las Vegas i Oakland na terenie całych Stanów Zjednoczonych

Po ponownym otwarciu granicy Ward powiedziała, że ​​wierzy, że dodanie południowego zachodu do lotniska Bellingham przyniesie korzyści po obu stronach granicy Waszyngton-BC.

Reklamy

Treść artykułu

„To dobra wiadomość dla wszystkich” – powiedziała.

Podobnie jak wiele lotnisk, Bellingham odnotował znaczny spadek ruchu pasażerskiego w 2020 r. z powodu COVID-19 z zaledwie 99 673 pasażerami, w porównaniu z 343 628 w 2019 r.

Bellingham miał aż 600 000 pasażerów w 2016 roku.

Ruch na międzynarodowym lotnisku w Vancouver jest karłowaty niż w Bellingham. W 2019 roku przez YVR przewinęło się ponad 26 milionów pasażerów. Z powodu pandemii liczba ta spadła w 2020 r. do nieco ponad siedmiu milionów.

[email protected]

twitter.com/gordon_hoekstra


Kliknij tutaj, aby zgłosić literówkę.

Czy jest coś więcej w tej historii? Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie o tej lub innych historiach, które Twoim zdaniem powinniśmy znać. Wyślij e-mail na adres [email protected]

Komentarze

Postmedia zobowiązuje się do utrzymywania aktywnego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarzy lub jeśli jest to użytkownik, którego obserwujesz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top