Sony współpracuje z Backbone, aby zapewnić graczom spersonalizowane wrażenia z Playstation

Sony współpracuje z Backbone, aby zapewnić graczom spersonalizowane wrażenia z Playstation

Backbone One na Androida został uruchomiony około miesiąc temu, a wraz z nim każdy, kto ma telefon Google, Samsung lub dowolny telefon z Androidem, dał świetną alternatywę dla GameSir X2. Podczas premiery przenośnej konsoli do gier Stadia Pro, Xbox Game Pass Ultimate i Discord Nitro o wartości 65 USD zostały rozdane za darmo w celu jej promowania.

Teraz Sony nawiązało bezpośrednią współpracę z Backbone, aby stworzyć akcesorium, które docenią gracze PlayStation. Właściwie widzieliśmy to urządzenie w zeszłym roku i myśleliśmy, że gigant gier mógł pracować samodzielnie, aby sparować z PS Remote Play jako zamiennik dla PlayStation Vita i jako towarzysz dla PlayStation 5, ale wygląda na to, że był to wspólny projekt od początku.

The Backbone One — edycja PlayStation Przeznaczony do użytku z urządzeniami Apple iOS (takimi jak iPhone 13 Pro/Max), ma te same kolory, przyciski na twarzy i ogólny wygląd, co nowy kontroler Sony DualSense najnowszej generacji. Można go złożyć, gdy go nie używasz, i ma port ładowania Lightning do telefonu.

Ucieszy Cię też wiadomość, że ma coś, co stało się niezwykle rzadkie w ostatnich latach – gniazdo słuchawkowe 3,5 mm! Chociaż osoby zaznajomione z tego typu akcesoriami już wiedzą, że nie jest on wyposażony we własną baterię wewnętrzną (to tylko kontroler, który współpracuje z telefonem), czuję potrzebę, aby wspomnieć o tym nowym w przestrzeni, którzy mogą być zainteresowani w poszerzaniu swoich opcji gier.

Możesz pobrać aplikację Backbone ze sklepu Apple App Store, aby uzyskać dodatkowe funkcje, ale nie popełnij błędu — nie dotyczy to tylko PS Remote Play! Możesz używać dowolnego urządzenia Backbone do uruchamiania innych rzeczy, takich jak usługi gier w chmurze (Stadia, Nvidia GeForce NOW itp.), a także gry w App Store z obsługą gamepadów.

READ  MacBook Pro 2021: 32 GB vs 64 GB RAM w porównaniu do testów [VIDEO]

Backbone One kosztuje 99,99 USD i jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Szwecji, Włoszech, Meksyku, Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech i Holandii oraz w innych lokalizacjach, które mogą z czasem uzyskać do niego dostęp. Naprawdę mam nadzieję, że użytkownicy Androida dostaną również wersję tego urządzenia na PlayStation, ponieważ to by mnie drapiło w przypadku mojej nowej PlayStation Vita, która prawie na pewno nigdy nie będzie.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *