Sony HDC-F5500 otrzymuje pierwszą transmisję na żywo w wersji beta

Sony Nowa kamera HDC-F5500 do transmisji na żywo zostanie po raz pierwszy przetestowana z transmisją na żywo Tyson Fury i Dillian White na stadionie Wembley 23 kwietnia.

noś go SonyOraz Grupa EMG, BT Sport i zobacz wydarzenie Furia w obronie tytułu wagi ciężkiej WBC. HDC-F5500 zawiera wiele dodatków i usprawnień przepływu pracy w porównaniu z poprzednią wersją Sony kamery. Oto opis z Oficjalna strona internetowa Opierając się na uznanym sukcesie Sony HDC-5500, przetwornik HDC-F5500 HDC-F5500 Super 35 mm 4K CMOS zapewnia wyrazistość, realizm i płytką głębię w każdej scenie, od szerokich ujęć upiększających po wąskie zbliżenia. w tym sieci IP, zdalna obsługa wielu kamer i nagrywanie w konsoli centralnej — optymalizacja najbardziej wymagających produkcji rozrywkowych na żywo, w tym sportu, muzyki i dramatów”.

Nowa kamera została po raz pierwszy wprowadzona w grudniu 2021 r., a jej użycie w Tyson vs Whyte oznacza pierwszy na świecie przepływ pracy dla strumieniowego przesyłania strumieniowego 4K HDR. Jak wspomniałem nadawaj terazAndy Bell, główny inżynier w BT Sport, skomentował: „Jeśli chodzi o wydarzenia sportowe, nieustannie staramy się eksperymentować z najnowszą technologią, aby poprawić nasz obecny przepływ pracy i zapewnić światowej klasy wrażenia podczas oglądania. Wydarzenia w wysokiej rozdzielczości, takie jak walki Tyson Fury i Dillian White to miejsce, w którym warto być. Idealne do wypróbowania nowych kamer w kontekście na żywo.

Norbert Paquet, szef działu rozwiązań produkcji na żywo w Sony, skomentował wydarzenie: „Zawsze cieszymy się, widząc nasze najnowsze innowacje wykorzystywane w rzeczywistych warunkach. HDC-F5500 został zaprojektowany w duchu ciągłości z innymi systemami kamer HDC, więc bezproblemowo integruje się z przepływami pracy Produkcja na żywo i jej procesy, ale jest również budowana w duchu innowacji i mając na uwadze zrównoważony rozwój”.

Możesz dowiedzieć się więcej o Sony HDC-F5500 na oficjalnej stronie internetowej. Tyson vs Whyte to wydarzenie pay-per-view w Fox Sports I ESPN Plus.

READ  Ceny Samsung Galaxy S23, S23 + i S23 Ultra w Europie wyciekają, więc przygotuj się na zapłacenie trochę więcej

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top