Sonic Frontiers to jedna z najlepszych ofert w Czarny piątek, które wciąż możesz uzyskać

Po zakończeniu Czarnego piątku i widzieliśmy kilka naprawdę doskonałych ofert. Oferta Nintendo Switch w Czarny piątek powraca, dając ci bezpłatną kopię Mario Kart 8 i 3 miesiące Nintendo Online, ale widzieliśmy też ekscytujące nowe oferty, takie jak obniżki cen w Sonic Frontiers.

Oferty Sonic Frontiers na czarny piątek

Najlepsza oferta dźwiękowych gier wideo w czarny piątek

Audio Frontiers w Best Buy

Sonic Frontiers na GameStop

Nasza recenzja Sonic Frontiers uzyskała ocenę „7”, co moim zdaniem jest całkowicie rozsądne. Ale pomimo jej wad, szczerze kocham tę grę, prawda? Nie sądziłem, że tak mi się to spodoba. Nie jestem dźwiękowcem. Szanuję Sonica i uwielbiam wpisy Genesis, ale poza tym nie mam zbytniego przywiązania ani miłości do tej serii. Ale postanowiłem dać Frontiers szansę i nie żartuję, kiedy mówię, że jest na krótkiej liście do gry roku. Tak, ma problemy, ale bardzo mi się podoba i jestem gotów spojrzeć poza jego niedociągnięcia. A ścieżka dźwiękowa jest niesamowita. Poważnie, jakim cudem ta gra nie jest nominowana do nagrody Best Soundtrack na tegorocznych Keighley Awards? Naprawdę zbrodnia.

Jeśli chciałeś kupić Sonic Frontiers na Xbox lub PS5, ale brakuje ci Xboxa lub PS5, mam dla ciebie dobrą wiadomość. Walmart ma dostępny pakiet PS5 Ragnarok i Xbox Series X.

Najlepsze oferty i oferty w Czarny piątek

Seth Macy jest redaktorem naczelnym IGN Commerce i po prostu chce być twoim przyjacielem. Możesz go znaleźć jako gospodarza podcastu Nintendo Voice Chat.

READ  Apple nie planuje obecnie wypuszczać iMaca z większym ekranem

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top