Softball: Polska pokonała Gray-New Gloucester w pięciu rundach

Polska – polski dzban Atlantis Martin był konsekwentny w kręgu przez cały mecz seniorów Friday Knights.

W wygranym przez pięć rund w softballu z Gray-New Gloucester, polski senior 11:1 Martin pozwolił tylko na jeden przejazd i pokonał sześciu odbijających.

„On nadal wykonuje dla nas swoją pracę” – powiedziała polska trenerka Katrina Celi o Martinie, który rozegrał wszystkie pięć rund. „Jest seniorką, wie, co robić i może się wydostać, nawet jeśli piłka ją uderzy”.

Patrioci (4-12) zameldowali się na Martina i Knights (14-1) i znokautowali jednego z nich w pierwszym inningu.

Martin następnie dostał strajk i cicho wyszedł, gdy wszedł do zmiany.

„Nic nie myślałem” – powiedział Martin. „Nie martwię się zbytnio, jeśli podstawy są naładowane. Mam zaufanie do swojego bezpieczeństwa, więc nie martwię się zbytnio.

Polska objęła prowadzenie 1:0, kiedy Gretchen Paradis strzeliła z drugiego podania Chloe O’Leary. Single Paradise awansowało na trzecie, a potem pobiegła do domu, kiedy O’Leary utknął w rozliczeniu między pierwszym a drugim.

Po 1-2-3 inningach Martina w drugiej połowie, Polska obciążyła bazy trzema kolejnymi spacerami w dolnej połowie inningu. Następnie dziki rzut dla Sydney Lacombe pozwolił Emmie Cognay trafić z trzeciego miejsca, a Rycerze podbili dwa przejazdy.

Później w inningu, O’Leary popisał się szybkim stylem, który zdobył Maggie McLaughlin i zwiększył prowadzenie Polski na 3:0.

Gray-New Gloucester zmierzyło się z własną passą w trzeciej grze.

Maisie Lerrette objęła prowadzenie w trójce, a Heather Newells strzeliła wybór obrońcy w następnej bitwie reklamowej.

Rycerze nie strzelili bramki w trzeciej połowie. Kiedy prowadzili 3-1, Seeley nie wierzył, że drużyna wykorzystuje swój potencjał.

„To nie jest nasz najlepszy występ w tym roku, nie jesteśmy tak zdyscyplinowani w polu, jak powinniśmy” – powiedział Celly. „W trakcie gry byliśmy bardzo zdyscyplinowani i robiliśmy rzeczy, które musieliśmy zrobić. Seniorzy rozmawiali z nimi przed czwartą inningiem i myślę, że to wystarczy, żeby znów nabrać energii w boisku, dopingować wszystkich, machać kijem i uderzać piłkę lub chodzić.

READ  Ogłoszono specjalną datę premiery Grand Tour Poland

Po czwarte, Paradise strzelił gola na singlu Olivii Riox. Za nim pojawił się duet RBI, Emma Punya i Martin, który dał Rycerzom przewagę 6-1.

Polska zdobyła jeszcze pięć przejazdów w piątym inningu, wyróżnione przez trójki Paradis i Riox.

Caitlin Taylor rozbił pięć rund dla miotacza Gray-New Closester. Trener Patriotów Darcy Gardiner powiedział, że Taylor „zrobiła dokładnie to, co miała zrobić”.

„Naszą rzeczą jest to, że nie martwię się o 11 biegów na tablicy wyników, martwię się o jeden” – powiedział Gardiner. „Kiedy wychodzimy i wykonujemy naszą pracę polegającą na ofensywie, to naprawdę dobrze działa w naszej obronie. Pomyślałem dzisiaj, że nasza drużyna defensywna mogła rozegrać jeszcze kilka meczów i może to trochę bardziej pomóc naszemu miotaczowi, ale być w mecz taki przeciwko dobrej drużynie. , Chcemy być w tych pierwszych trzech rundach.

Loret był jedynym graczem w zwycięskiej drużynie, który zdobył piąte podwójne stulecie dla Patriotów w swojej trzeciej rundzie.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

„Poprzedni

Następny ”

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top