Smutny dzień Cam Newtona dla Carolina Panthers kończy się siadaniem | NFL

Jaylen Waddle w swoim najlepszym sezonie na dystansie 137 jardów i przyziemieniu miał dziewięć łapań, a Miami Dolphins zmusiły Cama Newtona do jednego z najgorszych statystycznych dni w jego karierze na jego drodze do zwycięstwa. Karolina Panthers 10-33 w niedzielę.

Miles Gaskin strzelił dwa krótkie przejazdy, aby popchnąć do Miami (5-7), który został szóstym zespołem w NFL Historia, która natychmiast podąża za 1-7, zaczyna się od czterech prostych zwycięstw. Duke Riley obronił rzut karny, który doprowadził do zdobycia bramki Miami.

To był jednostronny mecz rozgrywający. Tua Tagovailoa z Miami ukończył 27 z 31 podań na 230 jardów i trafił. Newton wycofał się w czwartej kwarcie po zrealizowaniu zaledwie pięciu z 21 podań do Panter (5-7), które przegrały po raz siódmy w ostatnich dziewięciu meczach. Newton ukończył mijanie 92 jardów, bez przyziemienia i przechwytów. To wszystko złożyło się na ocenę rozgrywającego 5,8, najgorszą w jego karierze. Uzyskał jedyne przyłożenie jak Carolina, jeden jard obrotu w pierwszej kwarcie.

Cleveland Browns 10-16 Baltimore Ravens

Lamar Jackson rzucił cztery przejęcia, ale mimo to udało mu się wyciągnąć wystarczająco dużo magii, aby dać Baltimore Ravens zwycięstwo w Sunday Night Football.

Browns nie byli w stanie rozpocząć swojej gry biegowej, aby wykorzystać błędy Jacksona. Zwycięstwo wzmocniło przewagę Kruków w Azji Północnej.

Rams Los Angeles 28-36 Green Bay Packers

Aaron Rodgers wytrzymał ból spowodowany kontuzją palca, wykonał dwa przyłożenia, a także pobiegł o punkt w wygranym 36-28 meczu Green Bay Packers z Los Angeles Rams.

The Rams pokonali Green Bay 11-0 w czwartej kwarcie, ale ich próba powrotu została przerwana, gdy Adrian Amos wykonał rzut z boku na 17 sekund przed końcem. Rodgers przeszedł 28 z 45 na 307 jardów, gdy Packers odrobili straty po porażce 34:31 w Minnesocie. MVP Governor rzucił przyłożenie do Randalla Cope’a i AJ Dillona.

READ  Możesz liczyć na to, że McKinnon zbliży się do Avs vs. Blues

Tennessee Titans 13-36 New England Patriots

McJones rzucił dwa przyłożenia, obrona Nowej Anglii wykonała cztery tury, a Patriots odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu, omijając Tennessee Titans.

Zwycięstwo przerwało przegraną Nowej Anglii w dwóch meczach przeciwko Tytanom. Patriots nie pokonali Tennessee od czasu, gdy były rozgrywający Patriots Mike Frabel objął stanowisko trenera w 2018 roku. Drużyna Nowej Anglii (8:4) poprawiła się do 6:1 przeciwko pretendentowi AFC w tym sezonie. Jones ukończył 23 z 32 podań na 310 jardów. Kendrick Bourne miał przyjęcia TD obu Patriotów, kończąc pięć chwytów na 61 jardów.

Tytani (8-4) trzymali się blisko siebie na początku, ale nie byli w stanie przetrwać serii fauli, w tym trzech porażek ich plecami i przechwycenia przez Ryana Tanehilla. Ukończył 11 z 21 na 93 jardy i przyłożenie.

Tampa Bay Buccaneers 38-31 Indianapolis Colts

Czwarte dotknięcie Leonarda Fortnite, 28 jardów na 20 sekund przed końcem, podniosło Tampa Bay Buccaneers do 38-31 zwycięstwa nad Indianapolis Colts w niedzielę.

Fortnite, który rzucił się na 100 jardów w 17 ładunkach, wystrzelił lewy sprzęt z Tampa Bay (8-3), próbując ustawić Ryana Sukopa na potencjalny cel z pola. Przebiegł przez dwa wślizgi na ręce i wycofał się do strefy końcowej, aby zakończyć swoją mega grę. Colts (6-6) mieli ostatnią szansę po tym, jak Isaiah Rodgers wrócił z 72-jardowego początku na linię 32-jardów Buccaneers. Ale podanie Carsona Wentza w ostatnim zagraniu zostało zablokowane przez Pierre Desires na linii 2 jardów, aby je zakończyć.

Ładowarki Los Angeles 7-28 Denver Broncos

Nowicjusz Patrick Serten dwukrotnie złapał drugiego Justina Herberta, wrócił do drugiego po przyziemieniu z 70 jardów i dał początek zwycięstwu Denver Broncos nad Los Angeles Chargers.

Wielkie zwycięstwo Broncos oznacza konfrontację z zachodnioazjatyckimi liderami futbolu w przyszły weekend w Kansas City, ponieważ mecz między Denver (6-5) i Chiefs (7-4) był przedwstępny w niedzielę wieczorem.

READ  What the Puck: Zmiana Canadiens musi zacząć od nowego głównego trenera

Pierwsze przechwycenie Sirtaina w strefie końcowej nastąpiło na podstawie podania przeznaczonego dla Jareda Cooka na początku czwartej kwarty. Broncos zamienili ten odbiór w przyłożenie, gdy Teddy Bridgewater uderzył w ciasny koniec Erica Suberta z dziewięciu jardów i uzyskał 21-7.

Minnesota Vikings 26-34 San Francisco 49ers

Debo Samuel biegał dwa razy, zanim odniósł kontuzję, a Elijah Mitchell pobiegł na 133 jardy i jeden punkt, prowadząc San Francisco 49ers do zwycięstwa nad Minnesota Vikings.

Pojedynek między dwiema drużynami .500 walczącymi o pozycje z dzikimi kartami był tak zabawny, że strzeliłem sześć goli w samej tylko trzeciej kwarcie, w tym z rzutu z 99 jardów przez Kena Nwango z Minnesoty. Ale 49 graczy (6-5) dało wystarczająco dużo gry, wliczając w to czwarte zatrzymanie się przy linii bramkowej w połowie czwartej kwarty, by wygrać trzecią z rzędu po pięciu porażkach w sześciu meczach.

New York Jets 14-14 Houston w Teksasie

Zach Wilson pobiegł na 145 jardów i pobiegł do przyłożenia w drodze powrotnej ze skręconego kolana, pomagając New York Jets przesunąć się z trzech gier.

Wilson, drugi typ w kwietniu, który opuścił ostatnie cztery mecze, był zdenerwowany na początku gry i rzucił przechwyt, ale dał Jets (3-8) przewagę o cztery jardy w trzeciej kwarcie.

Teksańczycy (2-9) mieli nadzieję wykorzystać zamieszanie w Tennessee z zeszłego tygodnia, które zakończyło osiem meczów, które na początku wyglądały dobrze. Tyrod Taylor wykonał dwa przyłożenia w drugiej kwarcie, dając Houston prowadzenie 14-3, ale po tym Teksańczycy nie mogli zrobić nic ofensywnego.

Pittsburgh Steelers 10-41 Cincinnati Bengals

Udowadniając, że pierwsze spotkanie w sezonie nie było przypadkowe, Cincinnati Bengals zdołali zmieść gości z Pittsburgh Steelers za dzień kariery Joe Mixona.

Mixon rzucił się na najwyższe w karierze 165 jardów i uderzył w parę przyłożeń z jednego jarda, gdy Bengals (7-4) zmiótł regularną serię ze Steelers (5-5-1) po raz pierwszy od 2009 roku. Cincinnati wygrał trzy z rzędu zwycięstwa nad rywalem w Azji Północnej, najdłuższą passę od wygranej sześć razy z rzędu w latach 1988-1990.

READ  Stan Michigan zajmuje pierwsze miejsce w WPRyb. Georgia, FFA odpada

Philadelphia Eagles 7-13 New York Giants

Obrona New York Giants została trzykrotnie przechwycona przez Galena Hurtsa, gdy Philadelphia zdobyła niski wynik sezonu, pokonując podatne na błędy Eagles.

Pochodzący z Filadelfii Daniel Jones trafił Chrisa Mayarricka o jeden jard, a Graham Janow strzelił gole z odległości 35 i 39 jardów, gdy Giants (4:7) nieco zareagowali na wysłanie koordynatora ofensywy, Jasona Jarretta, kończąc zwycięską passę Eagles w dwóch meczach. Orły (5-7) były swoimi najgorszymi wrogami. Mieli cztery tury.

Atlanta Falcons 14-14 Jacksonville Jaguary

Cordaryl Patterson strzelił dwa gole po powrocie z kontuzji kostki, a Atlanta Falcons po raz pierwszy od trzech tygodni odnaleźli strefę końcową i zwycięską kolumnę w bolesnym zwycięstwie 21-14 nad Jacksonville. The Falcons (5-6) zdołali tylko strzelić gola z gry w poprzednich dwóch meczach, ich koślawą stratę z Dallas i Nową Anglią, kiedy oddali piłkę siedem razy razem i nie zdobyli żadnych przyłożeń w kolejnych meczach po raz pierwszy od tego czasu. 1987.