SmackDown Women’s Title Match ogłoszono 16.07., Liv Morgan dodała pieniądze w meczu bankowym

Źródło obrazu: WWE

Bayley i WWE SmackDown Women’s Bianca Belair zmierzą się na nadchodzącym WWE Money Pay-per-view. Jednak w dzisiejszym odcinku Friday Night SmackDown mecz został odwołany po tym, jak firma poinformowała o poważnej kontuzji Bayleya wcześniej tego dnia.

Na ringu podczas dzisiejszego odcinka WWE SmackDown, Sonya Deville ogłosiła, że ​​kontuzja kolana Bayley zmusi ją do wyjścia na dziewięć miesięcy. Następnie pokazano nagranie, w którym Bayley ogłasza kontuzję i obwinia za nią fanów. Deville życzył jej szybkiego powrotu do zdrowia przed ogłoszeniem, że zdecydowała, po dokładnym rozważeniu, że Bianca Belair nie będzie bronić WWE SmackDown Women’s Championship na pay-per-view. Zamiast tego będzie go bronić w przyszłym tygodniu podczas pierwszego programu fanów SmackDown od początku pandemii COVID-19. Deville ogłosił, że Beller będzie bronił tytułu przed Carmellą w następny piątek.

Wściekła Liv Morgan pojawiła się na ringu po tym, jak Carmella dołączyła do Deville’a, aby uczcić tę wiadomość. Morgan zażądała wyjaśnienia, dlaczego DeVille nadal prowadzi pion kobiecy w taki sam sposób, oskarżając oficera o nieuzasadnione faworyzowanie. Deville każe jej się zamknąć i mówi, że niedługo zostanie zatrudniona jako następczyni Carmelli w Women Money in Bank Match. Morgan zgodziła się opuścić ring, zanim jeszcze bardziej zdenerwowała Deville’a, ale także dała jasno do zrozumienia, że ​​chce spieniężyć worek pieniędzy w banku na swoim rywalu.

READ  Naukowcy zidentyfikowali 14 żyjących potomków rodziny Leonarda da Vinci

Morgan dołącza do Naomi, Asuki, Alexy Bliss, Nikki Cross, Zeliny Vegi i dwóch obecnie nieznanych uczestniczek meczu Women’s Money in the Bank.

Związane z: Wyniki WWE Friday Night SmackDown (7/9/21)

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top