Slack Randoms: Raleigh ponownie wydaje Burner BMX, paryskie głośniki rowerowe, fotele rakietowe i nie tylko

Używamy Slacka jako narzędzia komunikacji w miejscu pracy w Pinkbike i mamy plik # pułapki Kanał, którego używamy do dzielenia się różnymi filmami i historiami z całego świata kolarskiego i nie tylko… Uznaliśmy, że kilka chwil w zeszłym tygodniu było zbyt dobrych, by podzielić się nimi z szerszą publicznością, więc oto kilka najważniejszych wydarzeń.


Rally ponownie wypuszcza Mk1 Tuff Burner BMX

W ramach limitowanej edycji Raleigh przywrócił klasyczny Burner BMX. Tuff Burner to prawie dokładna replika motocykla z 1982 roku, ale niewielka zmiana geometrii sprawiła, że ​​jeździł trochę lepiej niż pokaz z lat 80. Ponowne wprowadzenie w 2022 roku nadal ma żółte opony Skyway Tuff 20″, niebieskie opony gumowe i niebieskie siodełko Kashimax BMX.

Rower osiągnął już limit przedsprzedaży, ale jeśli jest większa dostępność, możesz dowiedzieć się więcej tutaj.


Paryż ma swój pierwszy karawan
Wygląda jak coś prosto z sali Isabelle Plumereau, przedsiębiorcy Eurobike, która jeździła na rowerze przez Paryż. Istnieje nadzieja, że ​​stanie się to bardziej ekologicznym sposobem organizowania pogrzebów w mieście, a podobne przesłuchania są już dostępne w Szwajcarii i Danii.


YT przenosi się na Gravel z Szepterem
YT dołączyło do rosnącej listy firm wprowadzających rowery gravel ze swoim Szepterem. Podobnie jak przeciętna średnia z jazdy po szutrze, YT zademonstrował opuszczone budynki i ciągłe szybkie sprinty. Niestety nie ma Christophera Walkena.


Podwórkowe Igrzyska Wiewiórcze


Smażona kawa


Fotel ogrodowy z napędem rakietowym

Bob Maddox buduje zmotoryzowany fotel ogrodowy Valveless Pulsejet, korzystając z fotela ogrodowego Babci z 1960 r. Robert Maddox


William Osman robi telefon, którego nie możesz upuścić
Wszystko, co warto robić, jest warte przesady… Chyba?


Czego nam brakuje w tym tygodniu?

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top