Skoki narciarskie. WSC w Obertstarp: Granerut Infection. Niepłodność w Norwegii Wydajność

Pomimo infekcji wirusem koronowym Holver Eckner Granroot, pozostały skoczek norweski powinien mieć możliwość startu na dużej górze w Oberstorpe, jeśli jego kolejne testy okażą się negatywne. To wiadomości od lokalnych sprzątaczy i od światowego lidera skoków narciarskich Sandro Bertila.

Według Granroota mistrzostwa świata w Niemczech zakończyły się ostatecznie w środę rano. Jak już ogłosiliśmy, lider Pucharu Świata uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa koronowego i przeszedł infekcję z niewielkimi objawami..

Natychmiast pojawiło się pytanie, co z norweskimi skoczkami i skoczkami. Według Norwegów kobiety zostały już poddane kolejnym testom antygenowym, które dały w ich przypadku negatywne wyniki. To oznacza, że ​​dziś mogą rywalizować w świetnym obiekcie i spokojnie kończyć mistrzostwa.

Mężczyźni, którzy swój pierwszy trening wieczorem biegną również dziś na wielką górę.

Zdaniem Norwegów, niemieckie służby zdrowia uznają ich protokół i pozwolą większej liczbie zawodników z tego kraju na udział w Mistrzostwach Świata, oczywiście niezbędne testy nie wykażą infekcji u innych skoczków.

– Nie panikować. Jest protokół, którego przestrzegają. Według Glass Breit Braten (norweskiego menedżera – red.), Przebywają w pokojach jednoosobowych, siedzą daleko w restauracji, zawsze noszą maski i podróżują zgodnie z lokalnymi wytycznymi. „Nie widzę powodu, aby ich powstrzymywać, dopóki nie będą przestrzegać protokołu” – powiedział Sandro Bertail, cytowany przez nettavisen.no.

– Wirus jest na całym świecie, spotykamy ludzi. Nigdy się nie dowiesz. Ale tak długo, jak trzymamy się protokołu, nie widzę powodu, by usuwać Norwegów z mistrzostw, dyrektor Pucharu Świata podskoczył za modą.

– Robimy jak zwykle. Od początku sezonu stosujemy ten sam protokół. Od 1 stycznia wśród mężczyzn nie było dla nas korzystnych przypadków. To oznacza, że ​​protokół działa, zauważył Bertail.

READ  „Wojna o Anglię” jest w niebezpieczeństwie! Fani gromadzili się na stadionie Old Trafford [WIDEO] Pica Nona

Sprawdź to

Granerut był pierwszym skoczkiem ofiarą Mistrzostw Świata w Obertstarp. Wcześniej przydarzyło się to trenerce Słoweńców kobiet i dwóm członkom włoskiej drużyny skoczków.

Z Obertstorf Voltaire Steelmake

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top