Składany iPhone w obudowie Motorola Razr to połączenie, na które czekali wszyscy fani Apple

2022 to zdecydowanie najlepszy rok składania smartfony: opanowałem to SAMSUNG W czwartym pokoleniu po trzech odważnych próbach, aby dobrze spasować i wyszczuplić kształt. Podczas gdy większość producentów OEM ma już na rynku jakiś rodzaj składanego smartfona; Samsung Galaxy Z Fold4 jest najlepszy z tej grupy, prawdopodobnie dlatego, że Apple jeszcze nie wszedł do wody.

Apple spóźnia się, aby wskoczyć na modę składanego telefonu; A plotki sugerują, że firma z Cupertino również nie ma zamiaru wypuszczać tego wariantu na rynek przed 2025 rokiem. To pozostawia innym firmom, na czele z Samsungiem, głębsze kopanie i badanie pola. Oznacza to, że fanatycy Apple nie mają nic więcej do trzymania niż plecy, jeśli muszą zobaczyć, jak i co iOS może zrobić na obudowie, która składa się w środku.

Projektant: 科技 美学

To było coś, co prawdopodobnie mieli na myśli YouTuberzy, zanim zerwali iPhone’a X (kilka innych modeli w tym procesie), aby dopasować jego wnętrzności do obudowy Motorola Razr. Efektem końcowym jest składany iPhone, który przełamuje schemat długo oczekiwanego debiutu.

Odkąd podążam za ideą składania IphoneByłam podekscytowana możliwością. Od Apple nie było nic oficjalnego na ten temat, ale pojawiły się plotki i możliwe prototypy, które dają nam wyobrażenie. Ale wideo w dyskusji, z chińskim dźwiękiem (angielskie napisy), budzi podziw, mimo że składany iPhone jest zbyt gruby, aby być zwykłym urządzeniem, które chcesz nosić ze sobą każdego dnia.

Zmodyfikowany iPhone składa się na pół i nazywa się iPhone V. Oprócz funkcji składania, modowi udaje się zachować oryginalność telefonu dzięki systemowi iOS, a ekran jest równie dobry jak wyświetlacz Retina. To ciekawa koncepcja, która jednak dowodzi, że składane telefony z większą powierzchnią ekranu wyglądają dobrze, ale tylko wtedy, gdy można poprawić mechanizm składania i grubość.

READ  Jak uzupełnić energię w Metroid Dread

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top