Simu Liu wygłosił własny wykład „Jestem Kanadyjczykiem” w Junos i to jest świetna atmosfera (wideo)

Simo Liu Robi własną wersję kultowego List „Jestem Kanadyjczykiem” Na JUNOS w niedzielę 15 maja było śmiesznie i legendarnie – pokazując wszystkim, jak wyjątkowa i wielokulturowa jest Kanada.

Podczas otwarcia konkursu nagród shang chi Aktor zaczął wymieniać kilka rzeczy, z których był dumny z bycia Kanadyjczykiem.

Wkrótce muzyka zaczęła powoli nabrzmiewać, a na ekranie za nim pojawiły się obrazy, przerywając każde z jego ulubionych miejsc w Canucku.

„Jestem dumny z tego, że wypełniam swój dzień kanadyjskimi wynalazkami, takimi jak koszykówka, tempp czy insulina” Aktor zapowiedział w swoim przemówieniu.

„Mówię po angielsku i mandaryńsku” Liu powiedziałprzed dodaniem „et une petite peu Francais” w swojej najlepszej próbie francuskiego – hej, lepiej niż wielu Anglo-Kanadyjczyków może to zrobić!

muzyka cbc

Zauważył również niesamowitą wielokulturową naturę zróżnicowanej sceny kulinarnej Kanady i Toronto.

„Dorastałem na chipsach z ketchupu, roti i jamajskich kotletach wołowych!” powiedział Liu.

Liu był również zaangażowany w kilka innych kontrowersyjnych dyskusji, w szczególności w sprawie nazwy popularnego napoju na bazie herbaty.

„Przy okazji, to herbata bąbelkowa, ok? Nie herbata boba, cholerna herbata bąbelkowa!” Płakał.

Podsumowując, nie unikał niektórych gorących problemów, zauważając, że Kanadyjczycy jeżdżą na snowboardzie, „nie podtapiają”. A poza tym też stanowczo i dumnie zadeklarował, że Kanada to miejsce „kobiety” Zawsze Ma prawo wyboru”.

Tak jak w pierwotnym ogłoszeniu, Liu dumnie zakończył swoje przemówienie, podnosząc pięść w powietrze, mówiąc: „Nazywam się Simo Liu i jestem Kanadyjczykiem!”

Tak, była owacja na stojąco od publiczności.

List Liu jest nawiązaniem do popularnej reklamy kanadyjskiego Molsona z 2000 roku Reklama w telewizji„normalna atmosfera” na scenie o tym wszystkim, co czyni go Kanadyjczykiem, a także rozwiewa wiele kanadyjskich stereotypów.

READ  Kyle O'Reilly wyjaśnia, dlaczego zdecydował się opuścić WWE dla AEW

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top