Simo Liu Netflix Anime Shang Chi Bright Breakwell Samurai Soul

Animowany ronin Izu (Simu Liu, po lewej), młoda elfka, Sonya (Yuzu Harada, środek) i duży ork o imieniu Raiden (Fred Mancuso, po prawej) wędrują jesienną ścieżką.

Minęły cztery lata pokoju, odkąd Netflix przeklął świat David Ayer/Max Landis Koszmar orkowego gliniarza Jasny. serpentyna od tego czasu zagrożony, w zrywach i startach, by przynieść nam więcejAle pomimo sukcesu filmu na platformie minęło trochę czasu odkąd nie słyszeliśmy nic o kontynuacji jego historii… aż do teraz.

Netflix potwierdził kolejny dodatek do tego, co ze smutkiem opisuje jako „rozszerzenie”. Jasny Wszechświat nie jest kontynuacją filmu, ale Jasne: Dusza Samuraja. Film jest opisywany jako film animowany, którego akcja rozgrywa się setki lat temu w mieszanym świecie ludzkiego społeczeństwa współistniejącego z fikcyjnymi cywilizacjami, takimi jak orki i elfy. Zwłaszcza w postfeudalnej Japonii, Dusza samuraja Podąża za Sprzedawcą o imieniu Izou (shang chiSimo Liu), który krzyżuje ścieżki z orkiem imieniem Raiden (Fred Mancuso), ponieważ obaj spotykają małego krasnoluda, który ma dostęp do potężnej magicznej różdżki. Kiedy dziewczyna, Sonya (Yuzu Harada), zdaje sobie sprawę, że jest ścigana przez tajemniczą organizację i chce ukraść różdżkę, aby zabezpieczyć przyszłość Japonii, gdy rozpoczyna się okres Meiji we wczesnych dniach Cesarskiej Japonii, Izu i Raiden są zmuszeni do Pozbądź się uprzedzeń, aby współpracować i chronić misję Sonyi, aby zwrócić różdżkę do jej domu w Osiedlach Japonii Elfów w północnych regionach kraju.

Z projektem nie są powiązani ani Ayer, ani Landis, a krążyły już pogłoski, że nie wrócą z powodu wielu Zarzuty molestowania seksualnego i napaści. Zamiast tego film jest dziełem studia animacji ARCT, wyreżyserowanego przez Bąbelkowe słowa, takie jak napój gazowany I Twoje kłamstwo w kwietniuKyohei Ishiguro, skomponowany przez Michiko Yokote. Ich liczne zasługi obejmują pisanie Kowboj Bebop I wiele innych anime, a także wiele Super Sentai Seria, wiodące zespoły piszące na Juken Sentai Jikiranger I Tensou Sentai Goseiger.

Wszystkie żarty na jego temat JasnyWątpliwa jakość na bok– i czy ludzie naprawdę chcą, aby po czterech latach zmieniła się w franczyzę – to interesujące Dusza samuraja Jest przecież bardzo daleko od czego Jasny To było (i, w rzeczywistości, aspekty filmu, które nie działały), że wydawało się, że może prawie całkowicie porzucić markę i stać się pseudohistoryczną fikcją. Zobaczymy czy Jasny Link pomaga lub utrudnia, gdy Dusza samuraja Zaczęła się Streaming w serwisie Netflix 12 października.


Zastanawiasz się, dokąd poszedł nasz kanał RSS? Mógłbyś Wybierz, co nowego tutaj.

READ  Vinnie Apis mówi, że brak zaangażowania innych członków jest powodem, dla którego opuścił Killing Devil Hill الشيطان

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top