Siedem punktów dla rekinów, aby wygrać rzut karny z Wilkami

San Jose — Siedmiu graczy zdobyło bramkę dla San Jose Sharks w wygranym 8-7 rzutach karnych przeciwko Arizona Coyotes w Saab Center we wtorek.

Logan Couturei Timo Meyer i Aleksander Barabanow Każdy miał bramkę i asystę dla Sharks (16-14-1), którzy nie grali od 16 grudnia. James Reimer Wykonano 39 obrońców.

– Zdecydowanie cieszę się z zdobycia dwóch punktów i nigdy nie będę na to narzekał, ale to był rozczarowujący mecz dla trenera – powiedział trener San Jose Bob Bogner. „Myślałem, że ustabilizowaliśmy się, ale nie mogliśmy utrzymać prowadzenia”.

Lawson Krause i Phil Kessel Zdobył wszystkie cztery punkty, Andrzej Ladd Zremisowali z pozostałym 1:29 w trzeciej rundzie dla Wilków (6-21-3), którzy zagrali po raz pierwszy od 17 grudnia. Janis Moser Pierwsze dwa gole strzelił w National Hockey League.

– Było wiele załamań po bokach, dużo strat i wiele podobnych rzeczy – powiedział trener Arizony Andre Torrini. „Tak się dzieje, gdy nie grasz przez 11 dni”.

Wideo: ARI @SJS: Couture, Reimer łączą siły, aby wygrać w rzutach karnych

Kojot zaroiło się na trzecim, kiedy Shane Justiesberg Strzelił strzałem Kessela, aby doprowadzić do 7-6 o 16:51, zanim Ladd zremisował 7-7 z potężnym golem 18:31.

„Podobała mi się postać, którą pokazaliśmy, kilka razy wracaliśmy z tyłu i wracaliśmy, aby wyrównać grę” – powiedział Torrini. „Pokaż dużo pasji. Jest dużo pozytywności i jest wiele rzeczy, nad którymi trzeba popracować. Kiedy jesteś poza domem przez 11 dni, takie rzeczy się zdarzają, ale podobał mi się sposób, w jaki zostali faceci”.

Barabanow strzelił 1-0 w 2:46 pierwszej tercji, kiedy oddał strzał z Kotora.

Crouse zremisował 1-1 o 5:36 strzałem z lewego koła.

Nick Bonino Sharks dał Sharksowi prowadzenie 2-1 z bekhendu przy 11:22.

READ  Jack Eichel donosi o fizycznej drużynie Sabres przed obozem

Pierwszy gol Mosera w National Hockey League zremisował 2-2 o 17:40 po obrocie za siatką przez obronę Sharks. Brent Burns.

pracuję grubo Swojego pierwszego gola w sezonie strzelił rzutem jednego punktu, co dało San Jose prowadzenie 3-2 w 5:27 drugiej połowy. Jeffrey bardzo24-letni napastnik strzelił swojego pierwszego gola w National Hockey League po siedmiu sekundach, aby awansować 4:2 w 5:34.

– To wiele znaczy – powiedział Phil. „To oczywiście szczęśliwy powrót, ale przyjmę to”.

Wideo: ARI @SJS: Simek i Viel z Team Sharks są od siebie oddalone o 7 sekund

Clayton Keeler Zredukował go do 4-3 o 7:48 strzałem z nadgarstka z lewego koła po podaniu wstecznym z Kessel.

Meyer dał Sharks prowadzenie 5-3 o 14:13, gdy dysk wyleciał z powietrza obok Scott WedgwoodUmysł.

Moser, 21-letni obrońca, strzelił swojego drugiego gola w meczu w czasie 19:37, co dało wynik 5-4.

„Cieszę się, że mogłem pomóc zespołowi” – ​​powiedział Moser. – Te krążki, a przynajmniej jeden z nich, będą w moim mieszkaniu. A może odeślę je do domu.

Thomas Hertle Strzelił 15. gola w sezonie 1:44 w trzeciej połowie, dając Sharksowi prowadzenie 6-4.

Krause strzelił swojego drugiego gola na zbiórkę w 7:35, aby uzyskać wynik 6-5.

„Raz tracisz dwubramkową przewagę, cóż, to zdarza się w grze, ale zrobienie tego trzy razy, to trochę przesada” – powiedział Bogner. „Nie sądzę” [Reimer] Był w najlepszej formie, ale nie miał zbyt dużego wsparcia. Na dwóch tarczach mężczyźni stali”.

Wideo: ARI @SJS: Crouse zdziera z przeszłości Reimera

Kotor strzelił 7-5 o godzinie 13:00, kiedy Barabanov wysłał go z nieoczekiwanym podaniem.

Zarówno Couture, jak i Hertel strzelili w rzutach karnych. Nick Schmaltz Reimer, który w dogrywce wykonał pięć obrońców, strzelił obok Keelera.

„To było jak gra w hokeja na basenie” – powiedział Hertel. „Zdobyliśmy dwa punkty, ale mieliśmy szczęście. Nie możemy grać w ten sposób”.

READ  Rankingi mocy MLB po tygodniu 22

Wedgwood wykonał 20 rzutów obronnych dla Arizony.

Uwagi: Sharks stał się trzecią drużyną, która strzeliła dwa gole w ciągu siedmiu sekund lub mniej w tym sezonie, dołączając do Tampa Bay Lightning (pięć sekund 30 listopada) i Toronto Maple Leafs (siedem sekund, 7 grudnia). … Burns zagrał 28:03 i był plusem 4 w swoim 1200 meczu w National Hockey League. … San Jose napastnik Jayden Halbjochts Zdobył swój pierwszy punkt w National Hockey League, asystując przy bramce SimC. …Kissell po raz drugi w swojej karierze zaliczył cztery asysty w National Hockey League (26 marca 2016 r. z Pittsburgh Penguins). … kojot naprzód Johan Larsson Trzy asysty.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top