Sheryl Sandberg z Facebooka zabiła wiadomość o zakazie zbliżania się Bobby’ego Kotika

Dyrektor operacyjny Facebooka Sheryl Sandberg uśmiecha się do kamery, gdy dyrektor generalny Activision Blizzard, Bobby Kotick, idzie za nią, patrząc w dół.

zdjęcie: Drew Angerer (Obrazy Getty)

W latach 2016-2019 dyrektor generalna Facebooka, Sheryl Sandberg, wykorzystała swoje polityczne wpływy, aby ukryć dwie wiadomości dotyczące nakazu zbliżania się, który został złożony przeciwko szefowi Activision Blizzard, Bobby Kotick, zgodnie z porannym raportem z gazety. Dziennik Wall Street. Sandberg spotykał się wtedy z Kotickiem.

W ciągu ostatnich trzech dekad Kotick przewodniczył Activision Blizzard, które było sercem Serie od Sprawy sądowe Twierdzenie o głęboko zakorzenionej kulturze nękania, wykorzystywania i dyskryminacji. dla każdego czasopismo Raporty pochodzą z listopada zeszłego rokuKotick nie tylko wiedział o wszystkich nadużyciach, które miały miejsce w firmie – podobno sam był skąpy w stosunku do kobiet. W lutym kalifornijski Departament Sprawiedliwego Zatrudnienia i Mieszkalnictwa Kotick wezwany do rejestru karnego W ramach trwającego śledztwa w Activision Blizzard.

Czytaj więcej: Wszystko, co wydarzyło się od czasu wniesienia pozwu Activision Blizzard

Jak podaje czasopismo– Molestował ją w jej domu – mówi. Początkowo chciała długoterminowego nakazu. Jednak nakaz, który uniemożliwił Kotickowi dotarcie na odległość 100 jardów, został wycofany z akt sądowych trzy tygodnie po jego złożeniu, podobno na wniosek stron. Teraz przypomnij sobie nienazwany precedens, w którym złożyła zakaz zbliżania się pod fałszywym pretekstem.

„Powiedziałem Dziennik Wall Street To, co powiedziałem osiem lat temu o Bobbym, było błędne. wciąż źle. W rzeczywistości w 2014 roku podpisałam przysięgę, w której stwierdziłam, że to, co powiedziałam, nie jest prawdą” – powiedziała kobieta Kotaku przez przedstawiciela.

To tutaj Sandberg, znany z zarządzania operacjami w Meta (z domu Facebook) – i pisząc układaćJest to książka o wzmacnianiu pozycji kobiet w miejscu pracy i zatrudnieniu organizacja o tej samej nazwie-Wchodzi. W 2016 r. per czasopismoTen codzienna poczta, który otrzymał kopię rozkazu, planował o nim rozgłosić. Sandberg przybył na Poczta Powiedzieć, że kobieta wycofała swoje oświadczenie. ten Poczta Nie opublikowano żadnej historii.

ten Pocztawedług czasopismo, który planował opublikować artykuł o popycie w 2019 roku, kiedy to Sandberg przybył ponownie. I znowu, Poczta Jej historia nie została opublikowana. według czasopismoFacebook analizuje obecnie zachowanie Sandberg, aby sprawdzić, czy naruszyła politykę dostępu firmy Poczta.

Dokładny charakter komunikacji między Sandberg i Poczta kwestionowane. powołując się na nienazwane źródła, które znają sprawę, czasopismo Przenoszenie gry telefonicznej, w której Kotick powiedział do Poczta Sandberg powiedział, że opublikowanie historii może zagrozić „stosunkom roboczym” między postem a Facebookiem. (Facebook jest znaczącym źródłem ruchu dla postów z wiadomościami.) Kotick i Sandberg, którzy pracowali w latach 2016-2019, regularnie wymieniają się taktykami PR.

W każdej takiej sytuacji zawsze jest element szafirowego saksofonu. Weźmy na przykład tę stałą masę czasopismoRaport: „W 2016 r. pan Kotick wysłał zapytanie z czasopismo Reporter dla pracownika Facebooka, który pracował m.in. dla pani Sandberg. skopiowałem plik czasopismo Korespondent e-mail.

Przedstawiciele Sandberga nie odpowiedzieli od razu na prośbę o komentarz od Kotaku. Kiedy sięgnęli po komentarz, przedstawiciele Kotick wysłali to oświadczenie, które można przypisać Radzie Dyrektorów Activision i jest wklejone w całości poniżej:

Rada była świadoma okoliczności zgłoszonych w związku z incydentem w 2014 roku. Mniej więcej w czasie incydentu w 2014 roku, Pan Kotick powiadomił starszego niezależnego dyrektora Rady, a następnie zaktualizował całą Radę Dyrektorów i był w pełni przejrzysty dla Rady. Zarząd, za pośrednictwem swojego doradcy Skadden Arps, dokonał gruntownej analizy faktów i okoliczności zdarzeń i stwierdził, że zarzuty te są bezpodstawne i wskazują, że dotyczą one relacji osobistych niezwiązanych z działalnością gospodarczą. Spółka. Rada Dyrektorów nadal ma pełne zaufanie do przywództwa i zdolności pana Koticka do zarządzania Spółką.

Activision Blizzard był Niedawno nabyte przez Microsoft Wstrząsające ziemią 68,7 miliarda, co Rozmowy o przejęciu rozpoczęły się trzy dni dystans czasopismoWielki raport powstał w listopadzie ubiegłego roku. Microsoft nie powiedział Czy Kotick pozostanie na stanowisku po zamknięciu transakcji w przyszłym roku. Możesz czytać Dziennik Wall Streetpełny raport tutaj.

READ  Kelowna-West MLA przeprasza za „niewrażliwe” komentarze - West Kelowna News

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top