Shane McClanahan spotyka się z głównym trenerem

Ulica. Petersburg – wtorkowa noc była bardzo frustrująca dla promieni, ale wygląda na to, że mogło być gorzej.

Przegrali z Astros 5-0 i przegrali dwa mecze za Blue Jays w Wyścigi dzikich kart NBA. Ich skład nie został opóźniony w piątej rundzie i zamknął drugą noc z rzędu na Tropicana Field, pierwsze z rzędu zamknięcie od 11-12 sierpnia 2017 r. I as Shane McClanahan Zszedł ze stosu z trenerem, gdy płyta pojawiła się w piątej rundzie jego drugiego startu z 15-dniowej listy kontuzjowanych.

Ostatni punkt wydawał się być największym zmartwieniem, ale McClanahan rozwiał później pewne potencjalne obawy. Lewy All-Star został usunięty z powodu ucisku/skurczu lewej strony szyi, a nie powtórzenia kontuzji lewego ramienia, która wysłała go do IL, i wierzy, że będzie gotowy do rozpoczęcia kolejnego harmonogramu.

„Walczyłem, aby pozostać w grze. Teraz czuję się dobrze. Po pięciu sekundach czułem się dobrze” – powiedział McClanahan. [in the] W połowie września szanuję środek ostrożności. … Jestem gotowy wrócić tam i pomóc tej drużynie wygrać.”

McClanahan wyprowadził Jose Altuffa, aby wystartować na piątym miejscu, a następnie rzucił trzy proste piłki w strefę trafienia do Jeremy’ego Peña, który był shortstopem Astrosa. McClanahan wydawał się krzywić i skręcać kark po tym, jak rzucił zmianę podczas tej sekwencji, która wyprowadziła menedżera Kevina Casha i pierwszego asystenta trenera Mike’a Sandovala z bunkra domu na wzgórze.

Wydawało się, że McClanahan powiedział Cashowi: „Wszystko w porządku” na wzgórzu, ale po krótkiej rozmowie odszedł do boku Sandovala. Jak później zauważył Cash: „Wolałbym być proaktywny niż nie”. McClanahan został zastąpiony przez praworęcznego Shauna Armstronga, który nadal szedł Peña.

A w świetle ostatnich wydarzeń, dlaczego promienie miałyby być tak ostrożne.

To był McClanahan porysowany Od jej rozpoczęcia 30 sierpnia w Miami na kilka minut przed planowanym terminem gry i Wylądował na liście rannych Następnego dnia z powodu kolizji lewego barku. odsiedział okres co najmniej 15 dni, z powrotem do stosu W zeszły czwartek w Toronto powiedział, że jest w pełni sił, aw poniedziałek powiedział, że czuje się „normalnie”.

Po opuszczeniu wtorkowego meczu, McClanahan nie wrócił od razu do klubu Rays na leczenie, co świadczyło o tym, że nie był zbytnio zaniepokojony posuwaniem się naprzód ze swoją sytuacją. Zamiast tego stał obok trenera Kyle’a Snydera, gdy połowa trwała.

„Tylko mała poprawka, jakkolwiek chcesz to nazwać. Próbowałem to rozciągnąć i czułem się dobrze” – powiedział McClanahan. [exercised] Ostrożność w bród, ale myślę, że to był właściwy ruch.

Wcześniej Francisco Mejia z McLanahana zauważył, że McClanahan „próbował znaleźć swoje przywództwo”, ponieważ pozwolił na cztery przejazdy w swoich pierwszych trzech rundach przeciwko Astros. Zawodnik All-Star oddał w tym sezonie 67 procent swoich boisk, ale tylko 45 z 80 jego boisk było trafionych we wtorek. Karierę przeszedł czterema uderzeniami. Został oskarżony o pięć głośnych biegów, w tym jeden, który pozwolił Armstrongowi zdobyć piąte miejsce.

McClanahan wykonał tylko dwa zamachy na 19 zamachów podczas swojej pierwszej jazdy w składzie Houston i pięć zamachów na 52 rzuty podczas pierwszych trzech rund. Wyglądał, jakby odbił się na czwartym miejscu, zdobywając trzy trafienia w jednym spacerze, a następnie wyszedł po dziesiątym rzucie w piątym.

„Jestem oczywiście rozczarowany. W połowie września jesteśmy w fazie playoff, chcę być lepszy” – powiedział McClanahan.

„Nie mogliśmy uzyskać ostatecznego ciosu. To są rzeczy, które wydarzą się w baseballu” – powiedziała Bethancourt. Musimy wprowadzić pewne poprawki”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top