Sezon 8 „WWE SuperCard” jest już dostępny na Androida i iOS

Popularna karta WWE SuperCard od 2K Games wkracza w nową erę wraz z sezonem 8, który zaczyna się dzisiaj. Aktualizacja zawiera nowy tryb gry Survivor, trzy nowe poziomy kart, nowe dodatki do menu i wiele ulepszeń rozgrywki.

Zupełnie nowy tryb Survivor umieszcza gracza w turnieju, w którym zwycięzca bierze wszystko z maksymalnie 10 innymi graczami online, używając zamkniętej talii kart, które są rozdawane losowo. Na początku każdego meczu gracze mogą strategicznie wymieniać się niechcianymi kartami ze swoimi przeciwnikami, co może, ale nie musi, wpłynąć na wynik gry.

W tej grze karty mają różne poziomy rzadkości, gdzie wyższa wartość oznacza lepsze statystyki. Sezon 8 wprowadzi trzy nowe poziomy kart: Mire, Maelstrom i Valhalla. Będzie dostępny dla graczy w miarę ich postępów.

W ramach aktualizacji listy, WWE SuperCard po raz pierwszy doda nową talię kart reprezentującą stare i nowe legendy wrestlingu, takie jak Rick Boss, Julius i Brutus Creed, Molly Holly, Mansour i nie tylko.

Aplikacja zawiera również kilka ulepszeń rozgrywki, aby wrażenia z wrestlingu były bardziej wciągające. Nowa funkcja Champion’s Boost to rodzaj modyfikatora mocy lub statystyk, który zostanie zastosowany do karty Superstar po zdobyciu tytułu WWE. Atrybut wzrośnie, a statystyki zostaną odpowiednio dostosowane, dzięki czemu zyskasz przewagę w następnej bitwie.

Karty menedżerów pojawią się w sezonie 8, a ich efekty zostaną zastosowane do kart aktywnych na początku meczu. „Pokłady mają teraz rezerwę na trzy karty wsparcia – jedną kartę menedżera i dwie karty wsparcia jednorazowego użytku” – czytamy w komunikacie prasowym.

Ponadto gracze będą również nagradzani na podstawie liczby logowań do gry. WWE SuperCard, nazwana „The Pack Battle”, będzie wypuszczać w każdy weekend darmowy pakiet, w którym najaktywniejsi gracze zostaną nagrodzeni lepszymi przedmiotami.

READ  Raport: Kevin Lynch, szef Apple Watch i Health, dołącza do zespołu Apple Car

Opracowana przez Cat Daddy Games, WWE SuperCard to internetowa bijatyka dla wielu graczy na urządzenia mobilne. Gracze muszą zbudować własną pulę supergwiazd i walczyć z innymi graczami z całego świata w turniejach typu pay-per-view, takich jak Money in the Bank, SummerSlam, Royale Rumble itp.

WWE SuperCard Season 8 jest już dostępny do pobrania za darmo pod adresem Android I iOS.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top