Seth Rollins, Sasha Banks, WWE, AEW, NJPW i Impact Wrestlers reagują na wydania WWE

Kilka supergwiazd WWE, AEW, NJPW i Impact Wrestling pojawiło się dziś na Twitterze i weszło w interakcję z najnowszymi wydaniami WWE.

Jak wspomnianoDzisiaj WWE wydało 6 supergwiazd – Braun Strowman, Aleister Black, Lana, Buddy Murphy, Ruby Riott i Santana Garrett. Możesz znaleźć zakulisowe raporty dotyczące odlatujących lotów Tutaj A Tutaj. Możesz również znaleźć dane z następujących supergwiazd opublikowanych pod tymi linkami: StrowmanA czarny (A Tutaj), LanaA MurphyA Jarretta.

Producent WWE i oficjalny Adam Pearce napisał na Twitterze sześć emotikonów złamanego serca w odpowiedzi na odejście.

Były talent WWE Renee Young (Renee Paquette) skomentował wydania i zadzwonił do firmy.

Co za okropne złe zarządzanie niektórymi naprawdę utalentowanymi ludźmi. Renee ssie książki.

Seth Rollins odpowiedział na swój występ w podcaście „My Love Letter To Wrestling” z WWE NXT UK Superstar Mark Andrews i tematem „Wrestling Makes Me Feel”.

„A dzisiaj to czuję [broken heart emoji x 3]Książki Rollinsa.

Sasha Banks napisała dwa tweety do Riott, przesyłając jej miłość.

„[blue heart emoji] [glowing star emoji x 3] #HeidiLovelace, Banks napisał w swoim pierwszym tweecie, używając imienia Riotta przed WWE Ring. Dodała: „Kochamy cię @RubyRiottWWE”.

WWE Hall of Famer Mick Foley również zareagował na odejście Riotta, pisząc: „Dla RubyRiottWWE najlepsze jeszcze przed nami. Mocno w to wierzę”.

Foley następnie skomentował szok związany z uwolnieniem Strowmana i powiedział, że może to być wielka sprawa dla AEW.

„Wersja Strowmana jest szczególnie zaskakująca – ale myślę, że Braun może sam napisać bilet do miejsca, w którym chce pracować. Foley napisał o Braunie. Wiem, że Braun mówił o tym, by nigdy nie pracować dla innej firmy – ale chyba, że ​​nie był gotowy na życie w wieku 37 lat może chcieć zbadać swoje możliwości”.

READ  Dwayne Johnson przeklina fanów, odpowiadając Joe Roganowi pośród „dezinformacji” Covida

Alexa Bliss skomentowała wydanie swojego byłego partnera tag team Mixed Match Challenge, Strowmana, i napisała: „[broken heart emoji] niesmaczne”

Była gwiazda WWE Billy Kay (Jessica McKay), która została właśnie wydana w kwietniu, napisała na Twitterze, że zaniemówiła z powodu emoji złamanego serca. Skomentowała także odejście Riotta.

Napisała: „Związałam się bardzo z RubyRiottWWE w ciągu ostatniego roku i jestem bardzo wdzięczna, że ​​mogę nazwać ją przyjaciółką. Ma największe serce w historii i jest absolutną gwiazdą. Kocham cię [heart emoji]”

Gwiazda AEW Cash Wheeler z FTR napisała na Twitterze słowa zachęty do zwolnionych zapaśników.

„Wszyscy będziecie świetnie sobie radzić” – napisał były Dash Wilder.

Gwiazda NJPW Tama Tonga odpowiedziała na publikacje WWE i powiedział, że jest wdzięczny za to, że Nowa Japonia nadal ją utrzymuje podczas pandemii COVID-19.

„Cholera… dzięki @njpw1972 za to, że nie porzuciłeś nas podczas pandemii… a nawet później. #GaijinWdzięczny” – napisał Tonga.

Komentując wydanie swojej partnerki tag team, Lany, Naomi napisała: „Zawsze jestem twoim chłopakiem/dziewczyną/siostrą bez względu na wszystko @LanaWWE #ravishingglow”

Wpływowy supergwiazda Matt Cardona (wcześniej Zack Ryder) również napisał na Twitterze słowa zachęty dla byłych WWE Superstars.

Napisał: „Każdy z nich będzie w porządku. Pracuj ciężko. Bądź sobą. Odnieś sukces. Bądź panem siebie. Ciesz się!”

Gwiazda AEW Evil Uno z The Dark Order również skomentował wydania i powiedział, że nigdy nie lubił patrzeć, jak ktoś traci pracę. Fani odpowiedzieli i wspomnieli, że Ono wpadł w kłopoty w mediach społecznościowych ze Strowmanem w 2020 roku, jak zauważyliśmy. Tutaj.

„Zło Uno nie jest zadowolony z tego, że ktokolwiek stracił pracę. Zło Uno napisał dzisiaj.

Ricochet i Mustafa Ali zamieścili na Twitterze zdjęcia na poparcie swojego przyjaciela Blacka, a Mojo Rowley zamieścił na Twitterze zdjęcia na poparcie swojego przyjaciela Strowmana. Możesz zobaczyć te tweety poniżej, wraz z innymi powiązanymi tweetami:

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top