Serwery LittleBigPlanet zostały ponownie wyłączone po ogłoszeniu niezadowolonego fana #LittleBigVictory

Wojna w Mała duża planeta Społeczność nie ustaje, zmuszając serwery popularnej sieci do tego, aby nigdy więcej nie przechodziły do ​​trybu online Wcześniej w tym roku, Poinformuj nas, jak fan, który myślał, że jest sfrustrowany przyszłością serii, zaatakował go DDOS LittleBigPlanet 3, Powoduje utratę przytomności trwającą ponad sześć tygodni. Teraz użytkownik podpowiada jeszcze #LittleBigVictory Wstrzykiwanie obraźliwych wiadomości W grach innych ludzi.

Warto podkreślić, że nie dotyczy to użytkownika umieszczającego w tytule nieprzyjemne treści; Zamiast tego wydają się uzyskiwać dostęp do systemu powiadomień o wydaniu, którego używają do dzielenia się kontrowersyjnymi komentarzami.

Zrozumiałe jest, że Sony musiało wyłączyć serwery i udostępnić je Poniższe oświadczenie:

Oczywiście to wszystko oznacza bardziej przystanek dla serii, która wciąż ma lojalną i pełną pasji społeczność, która stara się cieszyć. Właściciel platformy wydaje się być zaangażowany w naprawianie problemów, co w końcu jest dobrą rzeczą – w końcu byłoby prawdziwym wstydem, gdyby te ciągłe ataki skłoniły PlayStation do rozważenia zminimalizowania strat.

READ  Awarii telefonu stacjonarnego nie może naprawić samodzielnie firma Cisco Cisco

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top