Seria iQOO 10 już wkrótce ze Snapdragonem 8+ Gen 1 SoC, potwierdzony model Pro

W zeszłym miesiącu słyszeliśmy, że iQOO planuje wprowadzić iQOO 10 i iQOO 10 Pro w lipcu. Podczas gdy wciąż czekamy na datę premiery serii iQOO 10, firma ogłosiła, że ​​seria iQOO 10 będzie wkrótce dostępna ze Snapdragonem 8+ Gen 1 SoC, a plakat udostępniony przez iQOO potwierdza, że ​​będziemy otrzymywać wersje BMW smartfony.

iQOO nie powiedziało nic więcej o serii iQOO 10, ale pośrednio potwierdziło, że w ofercie znajdzie się model Pro, ponieważ był używany w poście Weibo, który prawdopodobnie będzie miał chip Snapdragon 8+ Gen 1 na sterze , choć oczekuje się, że model waniliowy jest zasilany przez układ SoC Dimensity 9000+. Nie wiadomo jednak, czy w ofercie znajdzie się wersja SE.

Seria iQOO 10 już wkrótce ze Snapdragonem 8+ Gen 1 SoC, potwierdzony model Pro

iQOO nie wypuściło jeszcze żadnego smartfona Snapdragon 8+ Gen 1, a okaże się, czy iQOO 10 Pro będzie pierwszym smartfonem iQOO z najnowszym flagowym krzemem Qualcomm, odkąd iQOO poinformował nas wczoraj, że iQOO 9T zostanie wprowadzony na rynek w Indiach z Snapdragon 8 + Gen 1 w tym miesiącu, co czyni go ulepszeniem w stosunku do iQOO 9 Pro zasilanego przez Snapdragon 8 Gen 1.

Wracając do serii iQOO 10, iQOO 10 Pro został niedawno certyfikowany przez TENAA, który ujawnił, że smartfon będzie wyposażony w 6,78-calowy wyświetlacz AMOLED 1440p, do 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci oraz dwie kamery 50 MP z tyłu połączone z jednostka 14,6 MP i bateria o pojemności znamionowej 4550 mAh, podobno obsługuje ładowanie przewodowe 200 W i ładowanie bezprzewodowe 65 W.

Możesz spodziewać się, że usłyszysz więcej o serii iQOO 10 w nadchodzących dniach, gdy firma będzie realizowała swoją kampanię promocyjną.

źródło (po chińsku)

READ  CAD Rough pokazuje kolejnego iPada dla początkujących

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top