Seria HBO The Last of Us: Pierwsze zdjęcie Joela ujawnione przez Pedro Pascala i Bellę Ramsay Ellie

Z okazji The Last of Us 2021 ujawniono pierwszy obraz z serialu HBO The Last of Us z Joelem Pedro Pascalem i Bellą Ramsay Ellie w postapokaliptycznym świecie rozsławionym przez PlayStation o tej samej nazwie.

Chociaż nie możemy zobaczyć ich twarzy, zdjęcie daje fanom i nowicjuszom The Last of Us wyobrażenie o tym, jak te postacie przystosowały się do tej serii akcji na żywo.

Obraz pokazuje również więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, ponieważ ubrania i plecaki Joela i Ellie są bardzo oryginalne w stosunku do gry, co pokazuje zainteresowanie zespołu odpowiedzialnego za serial, w tym reżysera The Last of Us, Neila Druckmana.

A propos Neila Druckmanna, udostępnij też zdjęcie Świergot Wraz z powiedzeniem „Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem ich w pełnym kostiumie, pomyślałem: ‘Hoooooly s***! To Joel i Ellie! “Adaptacja The Last of Us autorstwa @Naughty_Dog w HBO jest w pełni! Nie mogę się doczekać, aby pokazać wam więcej (ze wszystkich naszych projektów!) Happy #TLoUDay!!!”

Widzimy też samolot rozbijający się w oddali, ale nie jest jasne, czy będzie to część fabuły pierwszego sezonu, czy tylko coś w tle, aby pokazać horror, jaki kryje się w tym świecie. W pierwszym The Last of Us nie było sceny z samolotem, więc może to być nowa historia, którą będziemy badać dla tych postaci.

Wcześniej potwierdzono, że ten pierwszy sezon będzie adaptacją The Last of Us z 2013 roku, ale w niektórych odcinkach będzie to bardzo przekrzywione. Chociaż nie wiemy zbyt wiele o tym, jak ta historia zostanie opowiedziana, dowiedzieliśmy się, kto zagra Tess, Marilyn, Tommy’ego, Sarę i innych. Co ciekawe, Jeffrey Pierce, głos za Tommym w The Last of Us, pojawi się w tym programie, ale nie jako Tommy.

READ  Dyrektorzy Quantic Dream płaczą, pytają, czy mogli kłamać podczas ostatnich wystąpień sądowych

Scenarzysta i producent The Last of Us, Craig Mazen, potwierdził, że pierwszy sezon będzie składał się z 10 odcinków. Te pierścienie nie byłyby tanie, ponieważ poinformowano, że każdy z nich kosztowałby ponad 10 milionów dolarów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat The Last of Us, zapoznaj się z projektantem, który ujawnia, dlaczego jeden z głównych pościgów w części 2 jest tak trudny, i informuje, że trwają prace nad przeróbką oryginalnej gry.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top